Trwa ładowanie...
d3gzn0x

Magdalena Zawadzka przeżywa zawodowy dramat. Nikt jej nie zatrudnia

Magdalena Zawadzka coraz rzadziej pojawia się w produkcjach filmowych i serialowych. Aktorka sama narzeka, że w ogóle nie dostaje żadnych propozycji i roli.
Share
Magdalena Zawadzka nie dostaje żadnych ról
Magdalena Zawadzka nie dostaje żadnych rólŹródło: East News
d3gzn0x

Dla Magdaleny Zawadzkiej pandemiczny czas jest szczególnie trudny. W ostatnich miesiącach praktycznie nie pracuje przy żadnym filmie czy serialu, ponieważ nie dostaje propozycji grania. Narzekała na to w ostatnim wywiadzie.

- Kocham kino jako widz i jako aktorka. Oczywiście, że chciałabym zagrać coś ciekawego w filmie, ale jakoś to do mnie nie przychodzi - mówiła "Plejadzie".

Mimo tego, że nigdzie nie gra, nie traci pogody ducha. Czuje się akceptowana w środowisku aktorskim. Jest też zadowolona z wyników sprzedaży jej trzech książek.

d3gzn0x

- W ciągu ostatnich dwunastu lat pojawiły się trzy moje wspomnieniowe książki. Wiele osób zainteresowały te historie, o czym świadczą nakłady, które zostały sprzedane. Wszystko, co przeżywam przez te wszystkie lata mojej pracy, jest dla mnie budujące. Jestem niesłychanie szczęśliwa z tego powodu, że jestem akceptowana. Mam poczucie, że ludzie w jakiś sposób mnie lubią i szanują. I to jest największa nagroda. Bardzo wysoko to sobie cenię.

Czarny rok dla światowego kina. Przez pandemię nie ma co oglądać

Humor poprawia jej też fakt, że jej syn, Jan Holoubek, odnosi sukcesy jako reżyser. Bardzo dobrze został przyjęty jego film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

d3gzn0x

- Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że zrobił coś naprawdę swojego. I to pod swoim nazwiskiem, bo w tym momencie jest to już jego praca i jego nazwisko, a nie jego ojca. Zresztą, on całe swoje życie zawodowe – krótkie, ale bardzo intensywne, starał się zachować tę integralność i robić swoje. I to mu się udawało, o czym świadczą nagrody, które dostawał. [...] Mój syn jest bardzo skromny, naturalny i normalny. W jakimś wywiadzie powiedział, że zrobił ten film dla publiczności, a nie dla wyróżnień czy festiwali. To bardzo ładne - stwierdziła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gzn0x

Podziel się opinią

Share
d3gzn0x
d3gzn0x