Trwa ładowanie...
d2eijjt
#dziejesienazywo: Najgorętsze klipy tygodnia
News

#dziejesienazywo: Najgorętsze klipy tygodnia

Grupa Disclosure opublikowała teledysk do singla "Magnets". W utworze oraz klipie pojawia się Lorde, sensacja muzyczna z Nowej Zelandii, która ma na swoim koncie nominację do Złotych Globów oraz dwie nagrody Grammy. W mrocznym teledysku nie brakuje odważnych miłosnych scen z udziałem 18-letniej wokalistki oraz zaskakującego i gorącego zakończenia. Wideo promuje wydany 25 września drugi studyjny album Disclosure.
Podziel się
d2eijjt

Fani Sii doczekali się w końcu premiery nowego singla tajemniczej artystki, która znana jest przede wszystkim jako współautorka hitów największych gwiazd popu. Tym razem wokalistka nagrała piosenkę "Alive", którą napisała z myślą o Adele. Brytyjska gwiazda początkowo zachwyciła się utworem, ostatecznie jednak z niego zrezygnowała. Singiel zapowiada album Sii, "This Is Acting".

Do sieci trafiła także nowa piosenka Marceliny zatytułowana "Nie mogę zasnąć" oraz promujący ją oniryczny, czarno-biały teledysk. Jest to zaskakująca zapowiedź najnowszego albumu wokalistki "Gonić burzę". Płyta trafi do sprzedaży 9 października. Marcelina, która przyzwyczaiła nas do raczej subtelnych i popowych brzmień, tym razem postawiła na rockową energię. Czym jeszcze zaskoczy nas 29-latka?

d2eijjt

Mikromusic wspólnie ze Skubasem nagrali piosenkę i teledysk do filmu „Chemia”. „Bezwładnie” oraz trzy inne utwory wrocławskiego zespołu znalazły się na ścieżce dźwiękowej produkcji. Natalia Grosiak, wokalistka Mikromusic, gra w filmie epizodyczną rolę. Przedstawiona w „Chemii” historia inspirowana jest wydarzeniami z życia założycielki Fundacji Rak’n’Roll - Magdaleny Prokopowicz. Reżyserem "Chemii" jest jej mąż - Bartek Prokopowicz. „Bezwładnie” zwiastuje piąty album Mikromusic, „Matka i żony”. Premiera wydawnictwa zbiega się z premierą filmu - przewidziana jest na 2 października.

Natalia Przybysz opublikowała kolejny teledysk promujący wydaną w 2014 roku płytę „Prąd”, za którą otrzymała dwa Fryderyki. Jak podkreśla sama artystka, tekst piosenki "Królowa śniegu" jest bardzo osobisty. To jej subiektywne i emocjonalne spojrzenie na sytuację sprzed lat. W klipie, który wyreżyserował Tomasz Nalewajek, wystąpiła sama Przybysz oraz Jerzy Zagórski, gitarzysta i kompozytor odpowiedzialny za muzyczną stronę ostatnich nagrań wokalistki. Zdjęcia do nastrojowego wideo powstały na Islandii.

Szukasz modnej sukienki w dobrej cenie? Kliknij >>

Lorde, fot. Eastnews East News
Lorde, fot. Eastnews
Sia fot. Sony Music Sia fot. Sony Music materiał prasowy/Megafon.pl
Sia fot. Sony Music Sia fot. Sony Music
Natalia Przybysz AKPA
Natalia Przybysz
d2eijjt

Podziel się opinią

Share

d2eijjt

d2eijjt