Trwa ładowanie...
d3flhon

Eddie Money: przed śmiercią odnowił przysięgę małżeńską. Planował to od lat

Eddie Money i Laurie Harris pobrali się na plaży w Meksyku, ale od lat marzyli o tradycyjnej ceremonii. Decyzję o odnowie przysięgi małżeńskiej przyspieszyła diagnoza muzyka, który zmarł 13 września.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laurie Money przeżył z Laurie 30 lat małżeństwa
Laurie Money przeżył z Laurie 30 lat małżeństwa (Getty Images)
d3flhon

Eddie Money był cenionym wokalistą, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. "Baby Hold On", "Two Tickets to Paradise", "I Wanna Go Back" czy "Walk on Water" to kilka z wielu przebojów, które nagrywał od połowy lat 70. U swego boku miał wierną żonę, Laurie Harris, z którą ożenił się w 1989 r. i miał piątkę dzieci. Para wzięła pośpieszny ślub w Meksyku i dopiero kilka miesięcy przed śmiercią Moneya udało im się odnowić przysięgę małżeńską.

Obejrzyj: Barbara Kurdej-Szatan: "Ciągle jestem tą Baśką, która wychowała się w Opolu"

Jak podaje TMZ, Eddie Money i Laurie Harris po raz drugi powiedzieli sobie "tak" w lutym 2019 r. Ceremonia była trzymana w tajemnicy i tylko nieliczni zostali zaproszeni. Żona zmarłego muzyka zdecydowała jednak, że nagranie z tego wydarzenia zostanie wyemitowane w reality show "Real Money".

d3flhon

Przypomnijmy, że Eddie Money zmarł w piątek, 13 września. 70-latek cierpiał na raka przełyku. Chorobę zdiagnozowano u niego w zeszłym roku w trakcie nagrywania drugiego sezonu jego reality show "Real Money".

Laurie Money przeżył z Laurie 30 lat małżeństwa Getty Images
Laurie Money przeżył z Laurie 30 lat małżeństwa

O odnowieniu przysięgi małżeńskiej myślał od dawna, ale dopiero diagnoza zmotywowała go do działania. Parze udało się to zrobić niemalże w ostatniej chwili, bo wkrótce po ceremonii Money trafił do szpitala, gdzie poddał się operacji zastawki serca. Niestety późniejsze komplikacje doprowadziły do jego zgonu.

d3flhon

Podziel się opinią

Share

d3flhon

d3flhon