Trwa ładowanie...
d227u00

Edyta Górniak nie kupiła posiadłości w Azji. Koronawirus pokrzyżował plany

Edyta Górniak planowała zakup luksusowej posiadłości w Azji. Postanowiła jednak tego nie robić. Wystraszyła się epidemii koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak nie kupi domu w Azji
Edyta Górniak nie kupi domu w Azji (AKPA)
d227u00

Edyta Górniak chętnie wyjeżdża na wakacje do Azji. Dlatego, jak donosi Pomponik.pl, postanowiła kupić posiadłość w Tajlandii. Wszystkim miał się zająć agent nieruchomości. Niestety teraz gwiazda wycofała się z tego planu. Z powodu epidemii koronawirusa postanowiła wstrzymać się z kupnem domu w Azji.

Informator portalu Pomponik.pl powiedział: - Edyta od dawna marzyła o własnej posiadłości w południowo-wschodniej Azji. Podobno od razu zakochała się w rezydencji znalezionej przez pośrednika. Nawet bardzo wysoka cena nie była dla niej przeszkodą. W przyszły wtorek miała podpisać ostatnią umowę i przelać pieniądze, jednak rozmyśliła się.

d227u00

Powodem rezygnacji jest epidemia groźnego wirusa: - Wokalistka na bieżąco śledzi informacje o WHO 2019-nCoV. Bardzo martwi ją ta sytuacja. Do czasu rozwiązania problemu nie poleci tam na wakacje. ani nie wróci do tematu zakupu posiadłości.

Zobacz także: Edyta Górniak ucisza instruktora jazdy: "Nie znasz moich piosenek?"

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00