Trwa ładowanie...
d2kecvb

Edyta Górniak podjęła zaskakująca decyzję. Sprzedaje swoją willę w Portugalii!

Edyta Górniak postanowiła pozbyć się jednej ze swoich posiadłości. Willa gwiazdy do nabycia jest za 2 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak podjęła zaskakująca decyzję. Sprzedaje swoją willę w Portugalii!
Edyta Górniak podjęła zaskakująca decyzję. Sprzedaje swoją willę w Portugalii! (ONS.pl)
d2kecvb

Edyta Górniak znana jest ze swojego zamiłowania do podróży. Wokalistka regularnie chwali się zdjęciami ze wszystkich stron świata na swoim profilu na Instagramie. Posiada również własne nieruchomości, które odwiedza w wolnym czasie. Jedna z jej posiadłości mieści się w Portugalii, gwiazda jednak postanowiła ją sprzedać.

Portugalia jest dość bliska sercu Edyty Górniak. Piosenkarka cieszy się tam ogromną popularnością. Szczególnie bardzo dobrze przyjął się album "Edyta Górniak". Jeden z utworów gwiazdy "When You Come Back To Me" został nawet wykorzystany w popularnym serialu.

Górniak potwierdziła decyzję o sprzedaży portugalskiej willi w programie "Dzień Dobry TVN". Nieruchomość została wystawiona za 400 tys. euro (1 mln 700 tys. zł).

"W Portugalii, w tamtym miejscu, nie będę mieszkać. Tamten apartament mam bardzo długo, ale jak byliśmy z Allankiem kilka lat temu na święta wielkanocne, to i tak zostaliśmy w hotelu. Za dużo tam wspomnień, więc ja ten apartament po prostu muszę sprzedać. Chciałabym mieć jedno miejsc w górach w Polsce, może w Warszawie, myślę też o Azji, bo tam bardzo często lubię wracać" - wyznała.

d2kecvb

Podziel się opinią

Share
d2kecvb
d2kecvb