Trwa ładowanie...

Edyta Herbuś z partnerem pokazali, jak spędzają domową kwarantannę

Celebrytka zastosowała się do zaleceń rządu i najbliższe tygodnie zamierza spędzić w domu. Udowodniła, że nie ma czasu na nudę.

Edyta Herbuś z partnerem pokazali, jak spędzają domową kwarantannęŹródło: ONS.pl
d9s2az8
d9s2az8

Edyta Herbuś jest w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim. Mężczyzna wcześniej był związany z Dorotą Gardias, z którą ma 6-letnią córkę Hanię. Oprócz tego posiada dwójkę starszych dzieci z pierwszego małżeństwa, które przebywają z mamą zagranicą.

Tancerka nie raz chwaliła się na Instagramie, że ma smykałkę do urządzania wnętrz. Edyta Herbuś dba, aby jej domowa przestrzeń była przytulna i wprawiała ją w dobry nastrój. Nic dziwnego, że przymusową kwarantannę potraktowała jako dobrą okazję do odświeżenia wnętrz.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Pomógł w tym jej partner, który jest bardzo lubiany przez jej rodzinę. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie tuż po zakończeniu domowych porządków. Oboje mieli na sobie koszulki z fotką ich pary. Widać, że aktywność fizyczna dodała im energii.

d9s2az8

"U nas w domu każdy cycuś jest już glancuś. Zaraz schodzimy do piwnicy i może zajrzymy jeszcze do sąsiadów. A jak tam u Was? Wszystkie kąty wypucowane?" - zapytała fanów Edyta Herbuś.

Trzeba docenić celebrytkę, że dobra energia nie opuszcza jej w tym trudnym czasie. Widocznie z pomocą partnera nawet przymusowa izolacja jest jej niestraszna.

d9s2az8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9s2az8