Trwa ładowanie...
d1osp6d
News

Edyta Herbuś przedstawiła ukochanego dziadkom. Poszło jak po maśle

Edyta Herbuś przedstawiła ukochanego swoim dziadkom. Jak się okazuje, szybko przypadł im do gustu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Herbuś jest bardzo zakochana w swoim partnerze, Piotrze Bukowieckim
Edyta Herbuś jest bardzo zakochana w swoim partnerze, Piotrze Bukowieckim (East News, Fot: VIPHOTO)
d1osp6d

Edyta Herbuś jest w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim. Choć jej partner jest po przejściach i ma dzieci z poprzednich związków, tworzą zgraną patchworkową rodzinę. Aktorka ma dobry kontakt z jego dziećmi.

Herbuś zdecydowała się także przedstawić ukochanego członkom swojej rodziny. Jak podaje„Fakt”, mężczyzna poznał dziadków aktorki. Edyta Herbuś wielokrotnie podkreślała, że babcia jest jedną z najbliższych osób i bardzo liczy się z jej zdaniem. Jak wyjawiła tabloidowi, spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, a jej ukochany zrobił dobre wrażenie.

– Pamiętam, jak pierwszy raz przyjechaliśmy do babci, on rozłożył przed nią ramiona i powiedział: „Babciu kochana, witaj!”. Przytulali się potem 15 minut – wyznała „Faktowi”.

d1osp6d

– Kiedy siedliśmy do stołu babcia od razu zaserwowała herbatę z cytryną i ugotowała żurek, który podbił serce Piotra. On przywiózł ziołową nalewkę, żeby napić się z dziadziusiem. Rozmawiali o historii do późnej nocy. Wszyscy byliśmy bardzo wzruszeni, bo tak naturalnie narodziła się między nimi relacja – dodała, nie kryjąc zadowolenia.

Zobacz wideo: Herbuś wspomina dzieciństwo: "Na polu, w sadzie, przy gotowaniu"

d1osp6d

Podziel się opinią

Share

d1osp6d

d1osp6d