Trwa ładowanie...
d197nux

Edyta Zając padła ofiarą hakera. Chciał wyłudzić pieniądze od jej znajomych

Edyta Zając przekonała się, czym może skutkować rzadkie zaglądanie na swoje konto na Facebooku i niezmienianie hasła. Modelka walcząca obecnie w "Tańcu z Gwiazdami" wytłumaczyła się z wiadomości, które ktoś wysyłał do znajomych z jej listy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Zając tańczy w programie z Michałem Bartkiewiczem
Edyta Zając tańczy w programie z Michałem Bartkiewiczem (ONS.pl)
d197nux

Książę Harry i Meghan Markle, Mariah Carey, Maryla Rodowicz – to tylko niektóre gwiazdy, które miały nieprzyjemności po włamaniach na internetowe konta. Ostatnio ofiarą hakera padła też Edyta Zając. Modelka wyznała, że do jej znajomych ktoś zaczął rozsyłać wiadomości następującej treści: "Hej, mam prośbę, pożyczysz mi 1000 zł do poniedziałku? Oddam w poniedziałek z nawiązką".

Obejrzyj: Edyta Zając: "Przełamuje stereotypy perfekcyjnej modelki"

Zając opisała całą historię na InstaStories.

d197nux

"Ktoś włamał się na moje konto na Facebooku lub to jakiś wirus. Nie używam praktycznie fcb – dlatego jeśli ktoś wie co powinnam zrobić – bardzo proszę o wiadomość" (pisownia oryginalna) - apelowała uczestniczka "Tańca z Gwiazdami".

Zając udało się odzyskać konto i zmienić hasło, ale nie wie, czy to wystarczy, by uniknąć kolejnego włamania.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA

Edyta Zając od wielu lat jest uznaną na polskim rynku modelką. W 2014 r. wygrała konkurs Miss Polonia. Pozowała dla wielu polskich magazynów, reklamowała kolekcję Dawida Wolińskiego, występowała na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie.

d197nux

Głośniej o niej się zrobiło za sprawą związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Parą byli od 2012 r., małżeństwem od 2016 r. Jednak w ostatnich miesiącach nie układało im się najlepiej, a piłkarz przyznał się do zdrady. Obecnie są w trakcie rozwodu.

W 2017 r. wzięła udział w 2. edycji programu TVN "Agent - Gwiazdy".

Marina Szczęsna zdradziła, ile waży. Wynik niepokoi. Gwiazda cierpi na niedowagę?

Monika Zamachowska drwi ze zwolnienia Jacka Kurskiego. Zamieściła uszczypliwy wpis

d197nux

Podziel się opinią

Share

d197nux

d197nux