Trwa ładowanie...

Ekspert od mowy ciała o księżnej Kate. "Jest wyczerpana"

Z okazji 70. urodzin księcia Karola opublikowano oficjalne fotografie. Znajdują się na nich 3 pokolenia rodziny królewskiej. A ekspert od mowy ciała ocenił księżną Kate.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ekspert od mowy ciała o księżnej Kate. "Jest wyczerpana"Źródło: Getty Images
d4keckq

Oficjalne zdjęcia rodziny królewskiej zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród fanów. Tym razem wszyscy zwrócili uwagę głównie na najmłodszego z rodu - Louisa. Księżna Kate z okazji tak ważnej uroczystości postanowiła pokazać twarz synka. Trudno, żeby to on nie skradł całej uwagi.

Jest jednak kilka innych interesujących szczegółów, na które zwraca Dan Hill, ekspert od mowy ciała.

Hill ocenił dla zagranicznych mediów m.in. Kate. - Wyraz twarzy Kate na pierwszym zdjęciu jest wymuszony. Wygląda na niesamowicie wyczerpaną. Prawe oko zwraca szczególną uwagę, które można porównać do szopa pracza - komentuje dla "Cosmopolitan".

- Zmęczenie z pewnością jest związane z byciem matką. Jest uśmiech, ale na pewno trochę wymuszony - ocenia dalej. Trzeba przyznać, że Kate z pewnością nie ma łatwo. W końcu wychowywanie trójki dzieci nie należy do najprostszych czynności i wymaga sporo energii od księżnej.

d4keckq

Na drugim zdjęciu natomiast ukochana Williama patrzy w dół - to według specjalisty jest również oznaką zmęczenia. Kate jednak robi wszystko, żeby nie dać po sobie nic poznać - stąd ten "wymuszony uśmiech".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4keckq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4keckq