Trwa ładowanie...

Urodzinowe fotografie księcia Karola już są. Wzrok najbardziej przyciągają wnuki

Trzy pokolenia brytyjskiej monarchii razem na zdjęciu. Rodzina królewska świętuje okrągłe, 70. urodziny księcia Karola. Uroczy obrazek!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Urodzinowe fotografie księcia Karola już są. Wzrok najbardziej przyciągają wnukiŹródło: flickr.com
d1t27q3
d1t27q3

Tradycją jest, że członkom rodziny królewskiej robione są oficjalne urodzinowe portrety. Książę, z okazji 70. urodzin postanowił pozować do zdjęć ze wszystkimi swoimi najbliższymi. I chociaż zwyczajowo fotografie te są udostępniane w na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych (w tym przypadku w środę, 14 listopada), to kilka zdjęć zdążyło już wyciec do sieci. I trzeba przyznać, że to naprawdę piękne, rodzinne obrazki.

Rozbawiony George siedzi na nich na kolanach dumnego dziadka, Charlotte zaś posyła fotografowi szeroki uśmiech siedząc tuż przy boku księżnej Camilli. Drugi plan wypełniają jak zawsze nienagannie prezentujący się synowie księcia, William i Harry z ukochanymi żonami, Kate i Meghan. Ale już teraz można się spodziewać, że zapewne to nie eleganccy młodzi arystokraci czy pociechy, które zazwyczaj kradną show, przykują uwagę opinii publicznej. Zrobi to najmłodszy jak dotąd członek klanu.

Z okazji urodzinowej sesji, księżna Kate postanowiła pokazać twarz najmłodszego synka. Dotąd bardzo skrupulatnie chronila jego wizerunek i rzadko się z nim pokazywała. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i fani rodziny królewskiej mogą dokładnie się przyjrzeć, jak przez kilka miesięcy zmienił się Louis. Trzeba przyznać, że roześmiany, pucołowaty książę jest bardzo podobny do swojego rodzeństwa.

d1t27q3

A jak wam podobają się urodzinowe zdjęcia księcia Karola?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1t27q3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t27q3