Trwa ładowanie...
dfx1to3

Esmeralda Godlewska przebrana za zakonnicę. Kontrowersyjny wpis

Siostry Godlewskie powracają? Tego nie wie nikt, pewne jest jednak, że Małgorzata znów zaczęła nagrywać kolędy, a Esmeralda... No cóż, Esmeralda w stroju zakonnicy próbuje ochronić swoich fanów przed tymi dźwiękami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Esmeralda Godlewska znowu szokuje.
Esmeralda Godlewska znowu szokuje. (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/esmeralda_godlewska)
dfx1to3

Siostry Godlewskie chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Cała ich kariera oparta jest na szokowaniu odbiorców i tak już raczej pozostanie. Nieustanne kłótnie i godzenie się powoli zaczynały się już fanom nudzić, dlatego rezolutne celebrytki wymyśliły kolejny pomysł na przyciągnięcie uwagi.

Celebrytki zasłynęły opublikowanym w sieci wykonaniem różnorakich kolęd. To właśnie wtedy zyskały rzesze fanów, ale i hejterów. I choć Esmeralda próbowała już wcześniej zaistnieć w rożnych programach telewizyjnych, to jednak żaden nie przyniósł jej takiego zainteresowania jak popisy wokalne w obecności siostry. I choć po pewnym czasie Godlewskie założyły zespół, to niedługo potem pokłóciły się i zawiesiły wspólną karierę. Za ich relacją trudno jest nadążyć, ale jedno jest pewne - Małgorzata Godlewska nie rezygnuje z kariery wokalistki, a nawet wraca do korzeni, czyli do śpiewania kolęd.

Esmeralda próbowała pokazać, jak duży dystans i poczucie humoru posiada, jednak nie do końca jej to wyszło. Udająca zakonnicę Godlewska pragnie ocalić swoich fanów przed twórczością swojej siostry.

A co Wy myślicie na ten temat?

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3