ycipk-1l5w3y

Siostry Godlewskie pogodziły się i wracają do śpiewania. Powiało grozą

Na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej pojawiło się wymowne zdjęcie i opis. Sugerują one, że kontrowersyjny duet zakopał topów wojenny. I zacznie znów koncertować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Esmeralda i Małgorzata Godlewskie w typowych dla siebie stylizacjach
Esmeralda i Małgorzata Godlewskie w typowych dla siebie stylizacjach (East News)
ycipk-1l5w3y

Siostrom Godlewskim można zarzucić naprawdę wiele. Ale fakt pozostaje faktem - Esmeralda (naprawdę Monika) i Małgorzata wiedzą, jak zrobić wokół siebie szum. Tak jest też w przypadku najnowszego zdjęcia, jakie Emseralda wrzuciła na Instagrama. Przedstawia ono śpiącą Małgorzatę, która przytula dziecko. W zdjęciu nie ma nic nadzwyczajnego. Może poza faktem, że trudno ją rozpoznać bez tony makijażu. Tu kluczowy jest opis.

ZOBACZ TEŻ: Awantura sióstr Godlewskich. Nagranie z samolotu

ycipk-1l5w3y

- Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach... Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja... kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają! - napisała Esmeralda.

Pewnie dla niektórych powiało grozą. A zwłaszcza, jeśli pamiętają piosenki w wykonaniu Godlewskich - np. "Pada śnieg" czy "Mazurek Dąbrowskiego". Na YouTubie mają one łącznie ponad 7 mln odtworzeń.

ycipk-1l5w3y

Przypomnijmy: w lutym 2019 r. na pokładzie samolotu lecącego z Warszawy do Amsterdamu między Godlewskimi doszło do sprzeczki, która przerodziła się w szarpaninę. Kapitan podjął decyzję o zawróceniu maszyny, a siostry w asyście policji i straży opuściły pokład. Ostatecznie do Amsterdamu na koncert poleciała tylko Małgorzata, a Esmeralda na Instagramie rozwiązała zespół.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1l5w3y

ycipk-1l5w3y
ycipk-1l5w3y