Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019: Bukmacherzy bezlitośni. Tulia bez szans na finał

Eurowizja rusza już w tym tygodniu. W pierwszym półfinale wystąpi zespół Tulia, który z piosenką "Fire Of Love (Pali się)" będzie reprezentował Polskę. Dziennikarze i internauci byli zachwyceni próbnymi występami, ale bukmacherzy nie podzielają ich entuzjazmu.

Eurowizja 2019: Bukmacherzy bezlitośni. Tulia bez szans na finałŹródło: Instagram.com, fot: Instagram
d2oqd89
d2oqd89

Eurowizja 2019: Bukmacherzy zgodni - Tulia nie będzie w finale

Po próbach do oficjalnego występu zespół folkowy Tulia zbierał bardzo dużo pozytywnych opinii. Dziennikarze akredytowani na konkurs Eurowizji w izraelskim Tel Awiwie oraz internauci widzą naszą reprezentację w wielkim finale. Mało tego, nazywają Tulię "czarnym koniem" imprezy. Zupełnie innego zdania są bukmacherzy.

Według analityków jednego z polskich zakładów bukmacherskich Tulia nie wygra swojego półfinału - kurs na triumf polskiego zespołu we wtorek wynosi 75,00 (jeśli postawimy 100 złotych, możemy wygrać aż 5 940 zł). Mało tego - Tulia ma nie znaleźć się w finale Eurowizji, bowiem analitycy dają jej 11. miejsce, a do finału wchodzi 10 reprezentacji z największą liczbą punktów.

Eurowizja 2019: Bukmacherzy wskazali faworytów

Największe szanse na zwycięstwo w półfinale daje się Grecji - kurs wynosi 2,25. Nieco większe kursy są na wygraną Australii (4,50), Islandii i Cypru (6,50) oraz Portugalii (20,00).

Z kolei w samym finale Eurowizji największym faworytem u bukmacherów jest Holandia, na którą kurs wynosi 3,25. Jeśli Polska miałaby swojego reprezentanta w finale, kurs wynosiłby 200,00. To oznacza, że za każde 100 zł postawione na Tulię można zgarnąć aż 15 840 zł.

d2oqd89

Tegoroczny finał Eurowizji odbędzie się w Centrum Kongresowym w Tel Awiwie w Izraelu. Odbędzie się on w dniach 14-18 maja. Pierwszy półfinał już we wtorek 14 maja, wystąpi w nim Polska.

d2oqd89
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oqd89