Trwa ładowanie...
d2utfxa

Ewa Chodakowska pokazała jadłospis. W środku reklama jej produktów

Ewa Chodakowska upiekła dwie pieczenie na jednym ogniu. Fanki są zachwycone darmowym jadłospisem, w którym trenerka uwzględniła swoje batony i przekąski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewę Chodakowską śledzi na Instagramie 1,5 mln osób
Ewę Chodakowską śledzi na Instagramie 1,5 mln osób (East News)
d2utfxa

Na Instagramie Chodakowskiej pojawiło się nowe wyzwanie. Fanki polskiej ikony fitnessu mogą sprawdzić za darmo tygodniową dietę, która zawiera takie dania jak omlet kakaowy z masłem migdałowym, dorsz z batatem czy chia z pieczonym jabłkiem.

Darmowy jadłospis Chodakowskiej to nic innego jak reklama firmy układającej spersonalizowane diety. Cena takiej usługi zaczyna się od 99 zł za dwa miesiące. Oczywiście do tego dochodzą koszty takich składników jak komosa ryżowa, mleczko kokosowe, masło migdałowe, różne rodzaje ryb, mięs i tropikalnych owoców.

d2utfxa

Chodakowska wrzuciła do menu także swoje przekąski sprzedawane w internecie i popularnej sieci drogerii.

Zobacz także: Garderoba Ewy Chodakowskiej robi wrażenie. Trenerka szykuje stylizacje

Większość komentujących fanek jest zachwycona jadłospisem Ewy i deklaruje przystąpienie do wyzwania. Z drugiej strony pojawiła się krytyka, że przepisy bazują na drogich składnikach, które są trudno dostępne w małych miejscowościach.

d2utfxa

Niektórzy zwrócili również uwagę, że jeden z batonów jest reklamowany jako zrobiony z surowych składników, a zawiera w sobie koncentrat białka serwatki (produkt uboczny przy produkcji sera).

Obejrzyj: Chodakowska kupiła nowy dom w Grecji. Inwestuje w nieruchomości

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa