Trwa ładowanie...
d108kao

Ewa Minge pokazała się bez makijażu. W ten sposób walczy z hejterami

Ewan Minge postanowiła na swój sposób powalczyć z hejterami. Wrzuciła do sieci swoje zdjęcie bez makijażu. Stale zarzuca się jej sztuczne upiększanie, więc postanowiła udowodnić, że bardzo dobrze czuje się w swojej skórze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Minge nie daje hejterom za wygraną
Ewa Minge nie daje hejterom za wygraną (East News)
d108kao

Ewa Minge od lat jest krytykowana i podejrzewana o stosowanie sztucznych metod upiększania i zmiany rysów twarzy. Mimo jej tłumaczeń, że jej zmiany w wyglądzie wynikają z problemów zdrowotnych, to wciąż pojawiają się nieprzyjemne komentarze.

Projektantka postanowiła powalczyć z hejterami i znalazła na to własny sposób. Opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu. To dowód na to, że jest w siebie zadowolona i czuje się dobrze w swojej skórze.

"Doczepiam włosy, rzęsy - miałam ostatnio tydzień doczepione, bo alergia na klej je zabiła, razem z moimi co widać na zdjęciu. Puchnę rano jak balon od lat, bez klimakterium. Mam piegi, zmarszczki i wiotką skórę. Chodzę regularnie od roku do pani doktor, walczę domowymi sposobami i używam filtru w aparacie. Dlaczego? Bo lubię! Mam resztki makijażu permanentnego, którego szczerze żałuje. Ideał nie istnieje" - czytamy w treści posta.

d108kao

Dodała też, że często social media zakłamują rzeczywistość, kreują dane osoby na idealne, które są wiecznie szczęśliwe, nie mają problemów i nie czują goryczy porażki. Zdaniem Minge to się nie zmieni i jej się to nie podoba.

"Świat od dekad promuje taki wizerunek gwiazdy. Nierealna, idealna, photoshop na śniadanie. Szczęśliwa, bez grama porażki, a na końcu samobójstwo lub psychiatryk i zdziwienie! Przecież miał/a sławę, kasę! Ano, ale brak wolności, normalności i przyzwolenia na bycie brzydkim, zmęczonym lub tylko niedoskonałym" - dodała.

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao