Trwa ładowanie...
dvks9xx

Fabijański się nie popisał. Wytknął internautce jej wygląd

Sebastian Fabijański kolejny raz znalazł się w ogniu internetowej krytyki. W odpowiedzi na drobną zaczepkę na Instagramie w mało taktowny sposób skomentował wygląd jednej z użytkowniczek: "A ja tobie życzę, żebyś trafiła na dobrego trenera personalnego".
Share
Sebastian Fabijański się nie popisał
Sebastian Fabijański się nie popisałŹródło: AKPA, Fot: NurPhoto
dvks9xx

Sebastian Fabijański od jakiegoś czasu stał się dość mocno rozpoznawalny nie ze względu na swoje popisy aktorskie, twórczość muzyczną, czy nawet malarstwo, którym się zajmuje, ale ze względu na związek z celebrytką i mało kulturalne zachowania. Po niektórych jego wybrykach internauci otwarcie piszą, że tęsknią za czasami, gdy Fabijański unikał mediów i nie miał konta na Instagrmie.

Popularność znowu zaczęła rosnąć, gdy Sebastian Fabijański wdał się w niemałą potyczkę słowną z raperem Quebonafide. Nie chodziło tam już tylko o to, co kto powiedział, ale też o to, że aktor podczas wywiadu postanowił sparodiować swojego rywala. W zasadzie spodobało się to raczej niewielu, a nawet można powiedzieć, że bardziej naraziło go na śmieszność.

dvks9xx

Od tamtego momentu Sebastian Fabijański raz po raz podpadał internautom. Czasem mniej, czasem bardziej, ale ciągle było o nim głośno. Aktor wyczuł chyba, że tego typu zachowania przynoszą mu rozgłos i postanowił nie odpuszczać. Tym razem oberwało się jednej z użytkowniczek Instagrama, która oznaczyła go na InstaStories.

Sebastian Fabijański obraża internautkę. Instagram
Sebastian Fabijański obraża internautkę. Źródło: Instagram

I choć w tym przypadku Sebastian Fabijański został niejako zaczepiony, tak to, co napisał do obcej dziewczyny na Instagramie nigdy nie powinno mieć miejsca. Internautka udostępniła bowiem fragment Internetowego plebiscytu, który odbierany powinien być raczej żartobliwie i dodała do tego słynny już fragment utworu Quebonafide: "Ale ku*wa Fabijański?". I choć z początku aktor pokazał nieco dystansu do siebie pisząc, że liczył na to, że wygra, tak potem całe dobre wrażenie wyparowało.

Głęboki Sebastian Fabijański szczerze o Maffashion: "Miałem Cię za reprezentantkę świata, który uważam za powierzchowny"

W dyskusji, która miała miejsce już w wiadomościach prywatnych, Sebastian Fabijański w dość niewybredny sposób skomentował wygląd zupełnie mu obcej internautki: "A ja tobie życzę, żebyś trafiła na dobrego trenera personalnego :)". I niezależnie od tego, jak wyglądała dziewczyna, z którą aktor rozmawiał, wytknięcie jej wyglądu nie jest czymś, co powinno się w ogóle wydarzyć.

dvks9xx

A jak wy odbieracie zachowanie Sebastiana Fabijańskiego?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dvks9xx

Podziel się opinią

Share
dvks9xx
dvks9xx