Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Fanka atakuje Rozenek Instagramie. Gwiazda odpowiedziała: "Dobrze się czujesz?"

Rozenek i Majdan nawet na wakacjach muszą zmierzyć się z negatywnymi komentarzami. Jedna z fanek nie dawała za wygraną i wdała się w dyskusję na Instagramie gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rozenek i Majdan odwiedzili Universal Studios
Rozenek i Majdan odwiedzili Universal Studios (Instagram.com)
d1e2tfg

Po intensywnych miesiącach pracy nad programem "Iron Majdan", Rozenek wraz z mężem i synami wyjechała do Azji. Początkowo rodzina spędzała czas w Tajlandii, a aktualnie wypoczywają w Singapurze. To właśnie tam odwiedzili Universal Studios i na własne oczy mogli zobaczyć kulisy dużych produkcji filmowych.

Małgorzata Rozenek zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z tej wycieczki. Ma na nim naszyjnik przypominający różaniec, co nie spodobało się jednej z obserwatorek.

- Wiesza sobie Pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką rogatego - napisała internautka.
Gwiazda nie przeszła wobec tego komentarza obojętnie i odpisała krótko: "Dobrze się czujesz?". Fani stanęli w obronie prezenterki i pisali, że ma prawo nosić, co chce. Nie da się ukryć, że ostatnio wiele gwiazd nosi łańcuszki przypominające różaniec, ponieważ są bardzo modne. Być może dla jednych coś symbolizują, dla drugich nie, ale każdy decyduje sam o tym, co nosi i co mu się podoba.

d1e2tfg

Małgorzata Rozenek postanowiła uciąć dyskusję na temat jej biżuterii.

- Nie wypowiadaj się proszę na mój temat. Szczególnie, jeżeli nie wiesz co mówisz.
Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek?

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek i Majdan o "teście na uczucia"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg