Trwa ładowanie...
d2xq6dm

Festiwal Opole 2019. Wzruszający występ Moniki Kuszyńskiej. Przebój pisała między karmieniem a przewijaniem

Monika Kuszyńska zaprezentowała na Festiwalu w Opolu 2019 hit "Nie ma rady na miłość". Przed występem zdradziła widzom niesamowitą historię powstania piosenki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monia Kuszyńska zachwyciła występem na Festiwalu w Opolu 2019.
Monia Kuszyńska zachwyciła występem na Festiwalu w Opolu 2019. (AKPA)
d2xq6dm

Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx, pół roku temu została mamą po raz drugi. Kobieta już wcześniej bardzo chętnie wypowiadała się na temat macierzyństwa i jego trudów. Dla artystki, która od dawna jeździ na wózku, ciąża jest okresem ciężkim, ale również wyjątkowo płodnym artystycznie. Przepiękny przebój "Nie ma rady na miłość" jest radosną piosenką, która powstała między karmieniem, przewijaniem a gotowaniem obiadu.

Można założyć, że hit z Opola 2019 powstał z myślą o dwójce dzieci Kuszyńskiej. Kobieta wierzy w moc "drugiej szansy" i publicznie wypowiada się na temat swojej niepełnosprawności. Wokalistka twierdzi, że po wypadku zaczęła inne, nie zaś gorsze życie. Kuszyńska stara się walczyć ze stygmatyzacją osób niepełnosprawnych w mediach, udowadniając, że jej kariera muzyczna wcale nie skończyła się, kiedy artystka uległa wypadkowi.

Monika Kuszyńska na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zachwyciła wszystkich swoim występem, pokazując, że chcieć znaczy móc!

AKPA

Festiwal Opole 2019 niezaprzeczalnie wygrała Ania Karwan, która z utworem "Słucham Cię w radiu co tydzień" zdobyła aż 3 różne nagordy – za najlepszą piosenkę, najlepszy tekst oraz wyróżnienie przyznawane przez ZAiKS.

d2xq6dm

Podziel się opinią

Share

d2xq6dm

d2xq6dm