Trwa ładowanie...

Friz i Ekipa zrobili fanom niespodziankę. W tajemnicy wrócili do Polski

Friz i jego Ekipa ostatnie miesiące spędzili w Stanach Zjednoczonych. Nadszedł wreszcie czas powrotu do Polski i choć sami zainteresowani nigdzie o tym nie mówili, fani wyśledzili ich powrót.

Share
Friz i Ekipa zrobili fanom niespodziankę. W tajemnicy wrócili do Polski
Źródło: Instagram
dbpsvy1

Friz i jego dziewczyna Wersow są istnymi fenomenami na polskiej scenie youtube'owej. Oboje bardzo szybko zyskali naprawdę wielu odbiorców, choć treść na ich kontach nie różni się od innych. Mają jednak w sobie coś, co przyciąga do nich nowych widzów każdego dnia. Być może jest to fakt, że bardzo mocno upubliczniają swoje życie prywatne. W ich najbliższym otoczeniu nie tylko oni są gwiazdami YouTube'a. Friz, czyli Karol Wiśniewski, założył Ekipę - jej członkowie to kilka osób, które tworzą i upubliczniają własne treści, jak również pomagają sobie wzajemnie w produkcji filmów i występują we wspólnych odcinkach.

Friz i jego Ekipa ostatnie tygodnie spędzili w Stanach Zjednoczonych. Miał być to miesięczny wyjazd, który planowali od dawna. Niestety koronawirus pokrzyżował ich plany. Pobyt w USA się przedłużył, a oni sami nie mogli zbyt wiele zobaczyć. Wydaje się jednak, że wycieczkę tę będą wspominać dobrze. Na swoich filmach niejednokrotnie powtarzali, że to właśnie tam umocniły się ich więzi i polepszył między nimi kontakt.

Ani Friz, ani też żaden inny członek Ekipy nie pisnął nawet słowa o powrocie do Polski. Z ich filmów oraz relacji można było wnioskować, że spędzą w Stanach jeszcze trochę czasu. Ich fani okazali się jednak świetnymi detektywami - śledząc połączenia lotnicze i analizując aktywność członków Ekipy w social mediach, szybko doszli do wniosku, że ich ulubieńcy wracają do Polski. Jak się okazało, mieli rację. "Witam w domu kochani" - napisał Friz.

Spodziewaliście się, że Friz i Ekipa wracają do Polski?

dbpsvy1

Podziel się opinią

Share
dbpsvy1
dbpsvy1