Trwa ładowanie...

Friz rozwiewa wątpliwości. Związek z Wersow kwitnie

Friz i Wersow tworzą jeden z najbardziej publicznych związków w polskim Internecie. I choć pogłoski o kryzysie w ich relacji słychać było od jakiegoś czasu, oni udowadniają, że nic takiego nie ma miejsca.

Share
Friz rozwiewa wątpliwości. Związek z Wersow kwitnie
Źródło: Instagram
d1o8bjn

Friz i jego dziewczyna Wersow są istnymi fenomenami na polskiej scenie youtubowej. Oboje bardzo szybko zyskali naprawdę wielu odbiorców, choć content na ich kanałach nie różni się zbytnio od innych. Mają jednak w sobie coś, co przyciąga do nich nowych widzów każdego dnia. Aktualnie, wraz z Ekipą, para przebywa w Los Angeles. Wyjazd ten, w czasach koronawirusa, spowodował, że na youtuberów spadł spory hejt. Początkowo rzeczywiście dawali powody do nadmiernej krytyki, jednak z czasem pokazali, że potrafią być odpowiedzialni. Swój czas spędzają w luksusowej willi, z której raczej się nie ruszają.

Friz i Wersow bardzo mocno upubliczniają swoje życie prywatne. Mimo to jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w tym związku, które wydawały się mieć w sobie sporo prawdy. Fani doszukiwali się zdrady, rozstania, wielkich afer. Friz postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Na jego instagramowym profilu pojawiło się wspólne zdjęcie. Wszystko więc wskazuje na to, że on i Weronika wciąż są w sobie zakochani, a o rozstaniu nawet nie pomyśleli.

Friz i Wersow wyglądają razem świetnie. Nic więc dziwnego, że ich wspólne zdjęcie doczekało się mnóstwa komplementów. "Widać, że zakochani", "Jesteście słodcy", "Najlepsza para", "Cudowni" - to tylko jedne z nielicznych. Wy też widzicie między nimi miłość?

d1o8bjn

Podziel się opinią

Share
d1o8bjn
d1o8bjn