Trwa ładowanie...

Koronawirus. Deynn kontra Wersow. Youtuberka zasłużyła na krytykę?

Podejście celebrytów do koronawirusa jest naprawdę bardzo różne. Jedno jest pewne - wielu te różnice dzielą. Przykład na to mamy w relacji Deynn kontra Wersow. Youtuberka została skrytykowana przez starszą koleżankę.

Koronawirus. Deynn kontra Wersow. Youtuberka zasłużyła na krytykę?Źródło: Instagram.com
d2yu54d
d2yu54d

W ostatnich dniach, a nawet tygodniach, niemal wszystkim głowy zaprząta koronawirus. Wielu celebrytów, jak Doda i Maffashion, daje fanom świetny przykład - namawiają ich do pozostania w domach, sami również nie wychodzą. Nagrywają pouczające Stories i rzeczywiście spędzają swój czas z obserwatorami. Są też jednak i tacy, którzy ignorują wszelkie zalecenia - jedna z influencerek poleciała do Hiszpanii, inna do Turcji, by zoperować sobie nos. Jeszcze inni, to jest Wersow, Friz i jego Ekipa wyjechali do Stanów, gdzie zamierzają mieszkać przez kolejny miesiąc. Fani zdążyli już wyrazić swoje zdanie w tym temacie. Przyszedł też czas na kilka słów od ich znajomych z branży.

W komentarzach pod jednym ze zdjęć Wersow swoją opinię wyraziła Deynn, która ze względu na koronawirusa odwołała swoją podróż na Malediwy, gdzie miała z mężem świętować kolejną rocznicę ślubu. Nie polecieli, ponieważ nie chcieli narażać ani siebie, ani ludzi w swoim otoczeniu. Marita napisała kilka gorzkich słów.

"Tego nie popieram. Werka, ja rozumiem wszystko, ale my, osoby publiczne, w takich sytuacjach powinniśmy świecić przykładem! Stany mieliście w planach długo, okej. My też mieliśmy wyjazd, inne osoby publiczne też miały wyjazdy, nasi obserwatorzy też mieli zaplanowane wyjazdy życia, na które długo odkładali. Kurczę, ogląda Was młodzież z całej Polski. Takie zaje...iste filmy tworzycie... Co do całej sytuacji to pamiętajcie, że w tym przypadku wirus nie jest wypisany na twarzy i nie znamy dnia ani godziny, kiedy możemy go złapać".

Deynn nie była jedyną osobą, która skrytykowała Wersow. W konsekwencji youtuberka wyłączyła możliwość komentowania.

d2yu54d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yu54d