Trwa ładowanie...

"Gdy mówią, że mam się zakryć...". Nagrała wideo w samej bieliźnie

Iskra Lawrence to znana modelka, a ostatnio także mama. Brytyjka zawsze śmiało pokazywała swoje ciało i nie inaczej jest po ciąży. Ma odpowiedź dla tych, którzy każą jej zakrywać kształty.

Iskra Larewnce kocha swoje niedoskonałości i ostre odpowiedzi na hejtIskra Larewnce kocha swoje niedoskonałości i ostre odpowiedzi na hejtŹródło: Instagram
d3qy595
d3qy595

Jeśli wybierać by znane ambasadorki ruchu "body positivity", ciałopozytywności, to Iskra Lawrence musiałaby się znaleźć w ścisłym gronie. Modelka cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych - ma ponad 4,5 mln obserwatorów na Instagramie. To potężne grono, które przyciągnęła przede wszystkim szczerością i pokazywaniem prawdziwej siebie. Z niedoskonałościami, z nadwagą. Iskra ostatnio została mamą i jej ciało zmieniło się. Dla niej nie ma w tym nic złego, ale najwidoczniej co innego myśli część komentujących jej zdjęcia.

Lawrence w odpowiedzi nagrała krótki film na Instagramie. Pozuje w samej bieliźnie. I ma ważne przesłanie.

Zobacz: Modelka plus size przekonuje: "Hejt na ciało totalnie mnie nie rusza"

"Zakryj się, jesteś teraz mamą" - to krótki komentarz Iskry do wideo. Pozuje w samej bieliźnie. Najpierw się zakrywa, a potem pojawia się ujęcie, w którym skacze radośnie i nie przejmuje się tym, jak wygląda. Iskra nagrała się w bieliźnie, żeby zaapelować o to, by założyć maseczkę i iść na zbliżające się w Stanach wybory.

"Co ma głosowanie do mówienia kobiecie, że ma ukryć swoje ciało?" - pyta jedna z internautek. Iskra odpowiedziała jej: "mamy znacznie większe problemy niż przejmowanie się tym, jak wygląda druga osoba, której nie znamy".

d3qy595

Modelka odsłoniła brzuch po ciąży, krągłe biodra, ale pokazała też, że skóra na jej ramionach nie jest idealna. Pewnie mało kto w ogóle zwróciłby uwagę na podrażnienia na ramionach, gdyby sama tego nie wypunktowała.

"Pozdrowienia dla moich sióstr z keratoris pilaris" - chodzi o rogowacenie skóry, chorobę, która powoduje pojawianie się grudek przy mieszkach włosowych. "Tarka" na skórze często kojarzy się ze skórą kurczaka pozbawionego piór, stąd za granicą często nazywa się tę przypadłość "chicken skin".

Lawrence debiutowała w modelingu jako nastolatka. Od kilku lat jest ambasadorką marek bieliźnianych na świecie. W 2016 roku pojawiła się na liście "100 Women" przygotowywanej przez BBC, jako jedna z młodych liderek wśród kobiet. W 2019 r. trafiła z kolei do prestiżowego rankingu "Forbes 30 Under 30 for Europe".

d3qy595
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qy595