Trwa ładowanie...
05-11-2016 16:55

Górniak pokazała zdjęcie z Kayah. "Zbyt długo byłyśmy osobno"

Edyta Górniak opublikowała zdjęcie z Kayah. Wokalistki przez wiele lat nie utrzymywały kontaktu. Gdy syn Górniak trafił do szpitala w USA, artystka nie mogła pojawić się na nagraniach do dziecięcego talent show. W fotelu jurorki zastąpiła ją Kayah. Edyta nie ukrywa ogromnej wdzięczności.

Górniak pokazała zdjęcie z Kayah. "Zbyt długo byłyśmy osobno"Źródło: Instagram.com
d308b5d

Górniak przeżyła ostatnio trudne chwile. Podczas pobytu w USA jej syn Allan nagle źle się poczuł. Okazało się, że chłopiec musi przejść operację wycięcia wyrostka. Zabieg pokrzyżował plany Edyty, która wkrótce miała pojawić się na nagraniach programu „Hit Hit Hurra”. Na szczęście producenci szybko znaleźli dla niej zastępstwo. W fotelu jury zastąpiła ją Kayah. Edyta postanowiła spotkać się z nią i osobiście podziękować za pomoc.

Zbyt długo byłyśmy osobno. W tym magicznym roku otworzyła dla mnie swoje serce. Niesamowita autorka tekstów i wokalistka. Dziękuję ci, Kayah - podpisała zdjęcie.

Przypomnijmy, że wiele lat temu Kayah stanęła w obronie Górniak, gdy ta została matką. Wokalistka przeżywała wówczas problemy z paparazzi. Wystosowała nawet do nich oficjalny list, w którym pisała, że „ich nienawiść w końcu przebiła jej skórę”.

d308b5d

Mój telefon, jaki wykonałam po jej liście, był obowiązkiem jako matki. Latami nie rozmawiałyśmy, innym ludziom mówiłyśmy o sobie źle. Oczyściło to nasze kontakty, ale nie tylko. Wydaje mi się, że oczyściło to w ogóle moją aurę. Kiedy to zrobiłam, byłam z siebie dumna - mówiła później Kayah.

Czy to początek prawdziwej przyjaźni w show-biznesie?

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
d308b5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d308b5d