Trwa ładowanie...
25-10-2016 16:52

Edyta Górniak: syn gwiazdy wciąż przebywa w szpitalu. "Ma zakażenie organizmu"

Edyta Górniak podziękowała za wsparcie swoim fanom. Przeprosiła także za swoją nieobecność na planie programu "Hit Hit Hurra!", którego jest jurorką. Stało się tak, ponieważ jej syn Allan trafił do szpitala z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Z poruszającego wpisu gwiazdy wynika, że stan chłopca jest poważny. Trzymamy kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Share
Edyta Górniak: syn gwiazdy wciąż przebywa w szpitalu. "Ma zakażenie organizmu"Źródło: East News
d29zmx8

Zawieszona gdzieś w nieokreślonej przestrzeni nie wiem nawet czy potrafię odczuwać cokolwiek poza cierpieniem mojego jedynego dziecka. Strach tego rozmiaru potrafi udźwignąć chyba tylko matka. Od ataku panikipaniki i duszącego płaczu, przez zdrętwiałe z napięcia mięśnie, brak snu i przerażenie, dotarłam do ciszy. Trwam w niej. Dziękuje Produkcji programu za pełną wyrozumiałość, a Niezwykłym koleżankom ze sceny za szczerą chęć pomocy. Przepraszam wszystkich za nieobecność w pracy. Mój Syn ma zakażenie organizmu z powodu pęknięcia wyrostka. W Modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - oświadczyła Górniak na Facebooku (pisownia oryginalna).

Edyta Górniak od pewnego czasu przebywała wraz z synem w USA. Kilka dni temu wokalistka miała wracać do Polski na nagrania programu „Hit Hit Hurra!”. Wtedy Allan źle się poczuł i narzekał na silny ból brzucha. Stan chłopca nie poprawiał się, dlatego konieczna była hospitalizacja. Gwiazda odwołała swój przyjazd do kraju. Oznacza to, że nie zobaczymy jej w jednym z odcinków muzycznego programu TVP, gdzie występuje w roli jurorki. Na szczęście producentom udało znaleźć się zastępstwo. Artystkę wyjątkowo zastąpiła Kayah.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d29zmx8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29zmx8
d29zmx8