Trwa ładowanie...

Harry i Meghan planowali odejście już przed ślubem. "Książę był nieszczęśliwy"

Książę Harry i Meghan Markle odcięli się od obowiązków ciążących na członkach brytyjskiej rodziny królewskiej. Wkrótce pojawi się książka opisująca kulisy Megxitu, w której pada odważna teza, że oboje planowali to zanim aktorka została żoną księcia.

Harry i Meghan planowali odejście już przed ślubem. "Książę był nieszczęśliwy"Źródło: ONS.pl
d3rzho5

Książka zatytułowana "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family" ("Znajdując wolność: Harry i Meghan i tworzenie współczesnej rodziny królewskiej") trafi do sprzedaży 11 sierpnia. Dowiemy się z niej szczegółów odejścia księcia Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej i zamieszkania w Los Angeles. Tymczasem już teraz informator "The Sun" zdradził, że Megxit był planowany dużo wcześniej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Obejrzyj: Wielka Brytania nie chce płacić za ochronę Meghan i Harry'ego

Meghan Markle była w latach 2011-2013 żoną aktora Trevora Engelsona. W 2016 r. zaczęła się spotykać z księciem Harrym, a pod koniec 2017 r. ogłosili zaręczyny. Na ślubnym kobiercu stanęli pół roku później. Ślub syna księżnej Diany z amerykańską aktorką był od początku źródłem kontrowersji. Jak się jednak okazuje, ani Harry, ani Meghan nie zamierzali być częścią rodziny królewskiej.

d3rzho5

- Ziarno Megxitu zostało zasiane zanim Harry i Meghan zostali małżeństwem. Prawdą jest, że Harry od dłuższego czasu był głęboko nieszczęśliwy – mówił informator "The Sun". - On i Meghan otwarcie dyskutowali o obraniu innego kierunku na długo przed ślubem.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Tak zwany Megxit, który został przypieczętowany wyprowadzką z Londynu do Los Angeles, dopełnił się 31 marca 2020 r. Harry już kilka miesięcy tłumaczył, że uważa porzucenie obowiązków księcia jako słuszne posunięcie z punktu widzenia jego nowej rodziny.

- Ta decyzja z pewnością nie była łatwa, ale była słuszna dla naszej rodziny. To słuszna decyzja, by móc chronić mojego syna. Uważam, że na świecie jest cholernie dużo ludzi, którzy mogą się z nami utożsamiać i szanować nasz wybór stawiania rodziny na pierwszym miejscu – mówił Harry, który zamieszkał z żoną i rocznym synkiem w posiadłości hollywoodzkiego potentata, Tylera Perry'ego, wartej 18 mln dol.

d3rzho5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rzho5