Trwa ładowanie...

Idris Elba zaraził żonę koronawirusem. "To Sabrina chciała być przy mnie"

Idris Elba był jednym z pierwszych znanych aktorów, którzy oznajmili, że są nosicielami koronawirusa. "Podjęliśmy ryzyko i postanowiliśmy zostać razem" – mówił Elba o sobie i swojej żonie. Teraz i ona jest zarażona.

Idris Elba zaraził żonę koronawirusem. "To Sabrina chciała być przy mnie"Źródło: Getty Images
d4iv62t
d4iv62t

Idris Elba podejrzewa, że zaraził się 4 marca, bo miał wtedy styczność z nosicielem koronawirusa (o czym dowiedział się po fakcie). Niedawno zamieścił w mediach społecznościowych filmik, tłumacząc, jak się czuje i dlaczego przebywa w izolacji ze swoją żoną. – Dla wyjaśnienia. To Sabrina chciała być przy mnie. Kocham ją nad życie i zrobiłbym dla niej to samo. Kiedy na świecie dzieje się coś takiego jak teraz, miłość jest wszystkim, co masz. Jak mógłbym odrzucić jej wsparcie? – mówił Elba.

Obejrzyj: Michele Morrone w kwarantannie we Włoszech. Dodał otuchy fanom

Sabrina Dhowre zbadała się tydzień po tym, kiedy jej mąż okazał się nosicielem koronawirusa. Wynik testu był pozytywny. Żona Elby podkreśliła w rozmowie z Oprah Winfrey (przeprowadzoną za pomocą Facetime'a), że czuje się dobrze i nie dostrzega u siebie żadnych symptomów, które pojawiają się u wielu innych zarażonych.

- To się oczywiście może zmienić w ciągu najbliższych tygodni. Będziemy was o wszystkim informować – powiedziała trzecia żona aktora, młodsza od niego o 16 lat.

Idris Elba i jego żona Sabrina przebywają w izolacji na terenie Nowego Meksyku Getty Images
Idris Elba i jego żona Sabrina przebywają w izolacji na terenie Nowego Meksyku Źródło: Getty Images

Idris i Sabrina przebywają w izolacji w Nowym Meksyku, gdzie aktor jeszcze do niedawna kręcił nowy film dla Netfliksa, western "The Harder They Fall". Małżonkowie wykorzystują wolny czas do grania w gry wideo, szachy. Sabrina zdradziła również, że jej muzykalny mąż zabrał się za naukę gry na gitarze.

d4iv62t

- Wiesz co? Jest całkiem niezły. Nie przeszkadza mi jego granie. To całkiem romantyczne – mówiła w programie Winfrey.

Sabrina Dhowre to trzecia żona Idrisa Elby, który stanął z nią na ślubnym kobiercu w zeszłym roku. Wcześniej był związany z Hanne Nørgaard (4 lata małżeństwa) i Sonyą Nicole Hamlin, ale to drugie małżeństwo zostało unieważnione w 2006 r. Elba ma 18-letnią córkę (na zdjęciu po prawej) z pierwszą żoną i 6-letniego syna z byłą partnerką Naiyaną Garth. Był z nią przez cztery lata zanim zakochał się w Sabrinie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

https://gwiazdy.wp.pl/glorie-vanderbilt-zegnalo-3-synow-spadek-dostal-najmlodszy-6398308450989697g

d4iv62t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iv62t