Trwa ładowanie...
cleo

Ile Cleo zarabia w minutę? Tabloid wyliczył

Cleo bije rekordy popularności. Jej piosenki na YouTube odtwarzane są miliony razy i nie jest to przesada. Popularność przekłada się na... złotówki. Tabloid sprytnie wyliczył, ile Cleo prawdopodobnie jest w stanie zarobić za minutę śpiewania.

Share
Ile Cleo zarabia w minutę? Tabloid wyliczył
Źródło: Instagram.com
d2xnlaf

Cleo ma na koncie kilka mocnych hitów, które plasują ją w czołówce najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. "Krok za krokiem" ma już 57 mln wyświetleń na YouTube, "Łowcy gwiazd" sięgnął już po 70 mln wyświetleń! Te liczby robią wrażenie. A jeszcze lepiej wyglądają te, którymi ostatnio pochwaliła się sama Cleo.

Zobacz: Edyta Górniak atakuje Cleo: "Załatwiłam jej pracę w "The Voice Kids". Nigdy mi nie podziękowała"

Artystka jakiś czas temu na Instagramie podsumowała miniony rok. Wyliczyła, że zagrała aż 215 koncertów, co przełożyło się w sumie na 14 200 minut śpiewania. A że znana jest średnia stawka, za jaką Cleo koncertuje, "Super Express" wyliczył, ile w takim razie Cleo zarabia za minutę śpiewania.

Jak podaje "SE", Cleo za koncert dostaje średnio 35 tys. złotych. To oznaczałoby, że za minutę śpiewania gwiazda zgarnia 530 zł. Wygląda też na to, że Cleo w 2019 r. zainkasowała blisko 7 mln złotych. Tu trzeba zaznaczyć, że pieniądze za koncert nie trafiają w całości przecież tylko do niej. Zarabia zespół, trzeba opłacić wszystkie dodatkowe usługi itd. Niemniej jednak liczby robią wrażenie.

d2xnlaf

Wrażenie robi też całościowo kariera Cleo na polskiej scenie muzycznej. Wszyscy pamiętamy, że zaczynała w jednym z talent-show. A raczej próbowała. Cleo wzięła udział w programie "X Factor" i nasłuchała się raczej mało motywujących słów od Kuby Wojewódzkiego.

- W swojej nieprzeciętności jesteś przeciętna - powiedział jej wtedy przed laty juror show.

Cóż, teraz o Cleo można powiedzieć wiele, ale nie to, że jest przeciętna!

d2xnlaf

Podziel się opinią

Share
d2xnlaf
d2xnlaf