Trwa ładowanie...

Edyta Górniak zbije majątek na Sylwestrze. Tabloid podaje wysokość gaży

Co roku jak bumerang wraca temat zarobków gwiazd w Sylwestra. Tym razem jest kilka niespodzianek. Największą fortunę zarobi Edyta Górniak i zdecydowanie przyćmi Zenka Martyniuka, którego gaża za koncert w TVP będzie "skromniejsza".

Edyta Górniak zbije majątek na Sylwestrze. Tabloid podaje wysokość gażyŹródło: ONS.pl
d4cfp4t
d4cfp4t

Wygląda na to, że i w tym roku gwiazdy nieźle obłowią się w Sylwestra. Ich wypłaty są horrendalnie wysokie, patrząc na to, że będą na scenie tylko kilkanaście minut. W tym roku prym wiedzie Edyta Górniak, która zagra podczas imprezy TVN-u. Ile zarobi? I jak jej zarobki wyglądają na tle pozostałych artystów?

Zobacz: Sylwester Marzeń z TVP. Norbi mówi wprost o swoich zarobkach

Jak ponad "Super Express", Edyta Górniak ma w tym roku podczas Sylwestra TVN zainkasować aż 130 tys. złotych. Biorąc pod uwagę to, że "przeciętny" Kowalski zarabia około 3 tys. złotych na rękę, musiałby pracować na to jakieś 3-4 lata. Diwa dostanie tyle za kilka godzin Sylwestra. Cóż, opłaca się witać nowy rok na scenie. TVN, który wynegocjował z Edytą bycie ich gwiazdą nr jeden i program "My Way", nie szczędził artystce złotówek.

d4cfp4t

Górniak goni na liście najlepiej opłacanych gwiazd... Sylwia Grzeszczak. Zdaniem "SE" o artystkę zabiegały trzy główne stacje telewizyjne w tym kraju. Grzeszczak zaśpiewa również w TVN-ie, na koncercie w Warszawie.

Ile ma dostać za występ? Tabloid podaje, że będzie to 100 tys. zł.

110 tys. zł. wywalczył management Beaty Kozidrak (również TVN-owska impreza). Niewiele mniej skasuje od TVP Maryla Rodowicz. Tu pada kwota 90 tys. zł.

Grzegorz Markowski i Perfect dostaną 85 tys. zł. według informacji "SE". Dla fanów to może być nie lada gratka, bo - przypomnijmy - zespół kończy działalność.

Ciekawie prezentują się zarobki Zenka Martyniuka. "SE" podaje, że król disco polo zarobi "zaledwie" 70 tys. zł. na koncercie TVP w Zakopanem. Czołowa gwiazda telewizji publicznej zarobi mniej niż Sławomir na koncercie w Chorzowie (mówi się, że dostanie 85 tys. zł)? Być może Martyniuk nie zabawi długo w Zakopanem i wzorem poprzednich lat w Sylwestra będzie koncertował w kilku miejscach.

d4cfp4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cfp4t