Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska przebywa w szpitalu psychiatrycznym. "Mam nawrót"

Ilona Felicjańska sama zgłosiła się do placówki, aby walczyć z nałogiem. Była modelka dostrzega jednak plusy tej sytuacji.

Ilona Felicjańska przebywa w szpitalu psychiatrycznym. "Mam nawrót"Źródło: East News, fot: VIPHOTO/East News
dviev8o
dviev8o

Ilona Felicjańska poinformowała media, że przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Była modelka przesłała do redakcji list, w którym opowiedziała o swoich problemach.

- Leżę na oddziale szpitala psychiatrycznego. Tak, psychiatrycznego... Patrzę na nieszczęśliwych, smutnych i zagubionych ludzi. Krzyczących z żalu i bezsilności. Patrzę, słucham i płacze. Tylko tyle mogę. Parę słów. Kilka przytuleń. Czy to da im nadzieje? Nie wiem. Wiem, że da mi! Bo ja? Ja jestem tylko uzależniona od alkoholu, miałam nawrót, szukałam pomocy, a w dobie obecnej kwarantanny mogłam przyjechać tylko tutaj - napisała w liście.

ZOBACZ: Ilona Montana promuje własną kampanię! "Nie piję, bo lubię"

Skontaktowaliśmy się z Iloną Felicjańską w celu zweryfikowania informacji i dopytania o jej stan.

dviev8o

- Mam nawrót choroby. Czas spędzony w szpitalu pozwoli mi dopisać do mojej nowej książki o uzależnieniach bardzo ważny rozdział. Rozdział o nawrotach - odpisała na naszą wiadomość gwiazda.

Ilona Felicjańska kilka lat temu publicznie przyznała się do tego, że jest uzależniona od alkoholu. Na łamach mediów opowiadała o trudnej walce, jaką toczy każdego dnia. Opublikowała nawet na ten temat kilka książek. Celebrytka nie ukrywa również, że każdy dzień jest dla niej wyzwaniem, a nawrót choroby może wrócić w każdym momencie.

dviev8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dviev8o