Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska trafiła na odwyk. "Sama tego chciała"

Celebrytka od dłuższego czasu walczy z uzależnieniem od alkoholu. Jej mąż zdradził, że zdecydowała się ponownie zamknąć się w ośrodku odwykowym. W ten sposób Felicjańska chce uratować swoje małżeństwo.

Ilona Felicjańska zgłosiła się na odwyk.Ilona Felicjańska zgłosiła się na odwyk.Źródło: ONS
d38pdzc
d38pdzc

O problemie alkoholowym Ilony Felicjańskiej zaczęło być głośno w 2010 r., gdy celebrytka pod wpływem procentów spowodowała wypadek samochodowy. Później w programie śniadaniowym przyznała się do swojego nałogu. Choć po jakimś czasie uważała, że udało jej się rozprawić z problemami, pisała o tym książki i szeroko komentowała w mediach swój "sukces", to spotkał ją nawrót choroby.

Niemal rok temu Ilona Felicjańska wraz z mężem Paulem Montaną stali się uczestnikami kolejnego skandalu. Para podczas urlopu w USA ostro się pokłóciła, doszło nawet do pogryzienia łydki mężczyzny przez żonę, interweniowała policja. Mimo to celebrytka znowu próbowała tuszować swój powrót do alkoholu.

Największe metamorfozy gwiazd

d38pdzc

- Ilona z własnego wyboru poszła na zamkniętą terapię odwykową, sama tego chciała. Myślę, że postąpiła bardzo rozsądnie - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Partner Felicjańskiej twierdzi, że w powrocie do zdrowia jego ukochanej nie pomaga jej fakt, że on sam pije alkohol. Uważa jednak, że robi to z rozsądkiem.

- Ja zawsze piłem – picie jest częścią mojego życia – ale nigdy destrukcyjnie. Wszystkie moje partnerki były niepijące, a gdy ja wypijałem o jednego drinka za dużo, mówiły: „Paul, wystarczy". Tymczasem z Iloną nawzajem źle na siebie wpływamy. I to sprawiło, że się pogubiliśmy, że żar tej miłości nas spalił - ocenił.

Wygląda na to, że ich małżeństwo nadal stoi pod znakiem zapytania. Ilona Felicjańska jeszcze do końca roku powinna zdecydować, co dalej.

- Mieszkanie jest wynajęte tylko do końca tego roku. Jeśli zdecydujemy, że już nie chcemy być razem, na pewno zapewnię Ilonie dach nad głową. Ona zawsze będzie mogła na mnie liczyć - zapewnia.

Myślicie, że uda jej się tak szybko podjąć ważne, życiowe decyzje?

d38pdzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38pdzc