Trwa ładowanie...
d4h4niq

Ilona Łepkowska i jej mąż Czesław Bielecki. On głosuje na PiS, ona na PO

Ilona Łepkowska zdradziła przepis na udane małżeństwo mimo różnicy poglądów politycznych. Scenarzystka i jej mąż głosują na różne partie, a mimo tego kochają się i szanują swoje poglądy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Łepkowska zdradza przepis na udane małżeństwo
Ilona Łepkowska zdradza przepis na udane małżeństwo (East News)
d4h4niq

Ilona Łepkowska już lata temu okrzyknięta została królową polskich seriali. Odpowiada za sukces najpopularniejszych tasiemców, takich jak np. "M jak miłość". Do niedawna nawet zaciekle broniła "Korony królów".

Ostatnio Łepkowska w rozmowie z "Polityką" wyjawiła, że jej mąż Czesław Bielecki głosuje na PiS, a ona na PO. Mimo tak ogromnych różnic, nie kłócą się.

– Gdyby w podzielonej Polsce żyło się tak, jak u mnie w domu, byłoby fantastycznie. Mąż głosuje na Dudę i PiS. Ja na Trzaskowskiego i Platformę, mimo jej wszystkich wad. Staramy się wzajemnie nie obrażać – mówi Ilona Łepkowska.

d4h4niq

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Scenarzystka wyznała, że wraz z mężem musieli się dotrzeć i okazać sobie dużo zrozumienia. Na początku nie obyło się bowiem bez sprzeczek.

– Były momenty, gdy dochodziło do spięć. W końcu zrozumiałam, że go nie przekonam. On nie starał się przekonać mnie, bo też wiedział, że to się nie uda. Wieczorami spokojnie jemy kolację i oglądamy razem seriale na Netfliksie – opowiada Łepkowska.

d4h4niq

Pisarka zdradziła też, jak u niej w domu wyglądało ogłoszenie wyników wyborów. Także i w tej sytuacji zachowali się wraz z mężem z klasą.

– Wieczór wyborczy oglądaliśmy w towarzystwie przyjaciela, który głosował na Trzaskowskiego. Troszkę żeśmy się razem z kolegą pocięli z mężem. Ale gdy ogłoszono wyniki, u męża nie widać było triumfalizmu – podsumowała Ilona Łepkowska w "Polityce".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h4niq

Podziel się opinią

Share
d4h4niq
d4h4niq