Trwa ładowanie...
d1onnho

Internauci twierdzą, że Meghan udaje ciążę. Te dowody mają być "niepodważalne"

Meghan i Harry odliczają już dni do porodu. I choć podwładni wyczekują ich pierwszego "royal baby", to są także tacy, którzy nie wierzą w ciążę księżnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan udaje, że jest w ciąży?
Meghan udaje, że jest w ciąży? (East News, Fot: East News)
d1onnho

Ciąża Meghan Markle to od kilku miesięcy jeden z najgłośniej komentowanych tematów, jeżeli chodzi o brytyjski dwór. Teraz fani rodziny królewskiej poszli w swoich domysłach o krok dalej. Twierdzą, że tak naprawdę księżna Sussex nie jest w ciąży.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan

Według doniesień zachodniej prasy, żona księcia Harry'ego wynajęła surogatkę. Są nawet "dowody" na te plotki. Wszystko zaczęło się od wideo, na którym widać, jak Meghan kuca, żeby pogłaskać psa.

d1onnho

Fani twierdzą, że księżna Sussex zrobiła to zbyt sprawnie, jak na kobietę w zaawansowanej ciąży. Dodajmy, że wykonując tę czynność, była na wysokich szpilkach. Zresztą zobaczcie sami:

Uwagę pewnych internautek przykuła także figura księżnej. Ledwo co zmieniła się przez kilka miesięcy ciąży. Meghan ma wielki brzuch, ale i tak wygląda szczupło. Dodatkowo złośliwi twierdzą, że jej brzuch jest zbyt wielki jak na 6. miesiąc ciąży.

Inna teoria twierdzi, że taki brzuch wygląda na bliźniaczą ciążę. Podejrzenie niektórych osób wzbudza też fakt, że Meghan zbyt często w miejscach publicznych chwyta się za brzuch, jakby chciała sprawdzić, czy jest na miejscu.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1onnho

Podziel się opinią

Share
d1onnho
d1onnho