Trwa ładowanie...

Pojawiły się plotki o bliźniaczej ciąży Meghan

W życiu pewne są podatki, śmierć i to, że średnio raz w miesiącu pojawią się plotki o ciąży księżnej Kate. Tym razem jednak fantazja zaprowadziła dziennikarzy w stronę brzucha Meghan. Obwieszczono, że urodzi bliźnięta.

Share
Pojawiły się plotki o bliźniaczej ciąży Meghan
Źródło: East News
d47srlw

Wiadomość o tym, że Meghan i Harry spodziewają się dziecka, nie spadła jak grom z jasnego nieba. Mniej więcej wszyscy spodziewaliśmy się, że książęca para bardzo szybko po ślubie zdecyduje się powiększyć rodzinę.

W październiku Pałac Kensington i sami zakochani potwierdzili, że będą mieli dziecko. Mamy grudzień i pojawiły się plotki o tym, że Meghan urodzi nie jedno, a dwoje dzieci. Fantazyjne historie to specjalizacja magazynu "Life and Style", który obwieszczał już czytelnikom, że Kate jest w ciąży około 7 razy. W kilku przypadkach mówili nawet o ciąży bliźniaczej.

Gdy więc zainteresowanie Kate nieco przygasło, skupili się na Meghan. Dziennikarze próbowali dowieść, że księżna urodzi dwóch chłopców. – Meghan wielokrotnie wspominała, że czekają ją "podwójne kłopoty"- zauważyli dziennikarze magazynu. Potwierdzenia doszukiwali się także w słowach księżnej, której podobno kilka razy zdarzyło się wymsknąć, że nie może się doczekać "ich".

d47srlw

Informator zdradzał także, że Meghan jest teraz w ferworze przygotowywania pokoiku dla dzieci – kupiła dwa łóżeczka.

Co ciekawe, jak pisze "Us Weekly" – plotki spowodowały dziurę w zakładach bukmacherskich. Coraz mniej osób obstawia, że Meghan urodzi jedno dziecko.

Portal "Gossip Cop" – są w show-biznesie specjalistami od obalania plotek – zaprzeczył doniesieniom o bliźniakach. Przytomnie zwracają uwagę, że pałac potwierdziłby już informacje o bliźniaczej ciąży dawno temu. Podważają także wiarygodność tajemniczych informatorów gazety. Nie ma wątpliwości, że to, co dzieje się w Pałacu, zostaje w Pałacu.

To, czy rzeczywiście Meghan spodziewa się bliźniąt, okaże się dopiero wiosną.

Zobacz też: Książę Karol uwielbia Meghan. Udowodnił to jeszcze przed ślubem

d47srlw

Podziel się opinią

Share
d47srlw
d47srlw