Trwa ładowanie...

Rozpalała zmysły Polaków. I Polek. Słały niemoralne propozycje

Izabela Trojanowska to kobieta, która mogłaby historiami jej życia obdzielić kilka osób. Dzięki jednej roli zaczęła dostawać szczególnie dużo niemoralnych propozycji. Także od pań.

Share
Izabela TrojanowskaIzabela TrojanowskaŹródło: ONS
dqriff8

Izabela Trojanowska - jak wszyscy wiedzą - to nie tylko piosenkarka, ale i aktorka. Debiutowała przeszło 40 lat temu, więc 2020 rok to dobry czas na wspominki. Trojanowska zgodziła się udzielić obszernego wywiadu Leszkowi Gnoińskiemu do biograficznej książki. W "Trojanowskiej" artystka rozlicza się ze swoją przeszłością, która miała swoje blaski i cienie.

Trojanowska bez dwóch zdań miała wizerunek seksbomby. Debiutowała w serialu "Strachy", gdzie dała się poznać Polakom jako zadziorna dziewczyna, wyróżniająca się z tłumu aktorek tamtych lat.

Zobacz: Izabela Trojanowska o pracy nad książką

Wydaje się, że największe zainteresowanie Trojanowską było po filmie "Kariera Nikosia Dyzmy". Artystka zdradza w biografii, że choć w filmie nie było gorących, prowokacyjnych scen z jej udziałem, to posypały się... erotyczne propozycje. Także od zachwyconych nią kobiet.

dqriff8

Co ona na to?

- I przed rolą, i po roli. I w czasie "Strachów" również. Mam sporo fanów należących do LGBT i zupełnie mi to nie przeszkadza - przyznała.

Wraz z popularnością gwiazda stała się więźniem swojego wizerunku. Opierał się w dużej mierze właśnie na tym, co pokazała w "Karierze...". Zdradziła nieco więcej o pracy nad tym filmem.

- Scena wyglądała w ten sposób: siedziałam w jedwabnej piżamie na Romku Wilhelmim, ale tyłem do kamery i mówiłam: "Popatrz, jakie mam piękne i jędrne piersi!". Ubrana byłam w dół i górę od piżamy, kamera pokazywała tylko moje plecy. Dla mnie było oczywiste, że zagram w staniku. Wilhelmi się wkurzył - wspomina.

dqriff8

- Powiedział, że nie może wczuć się w rolę i jeśli nie zdejmę stanika, to on nie zagra tej sceny. Rozpłakałam się, zeszłam z planu, zdjęłam przyklejone rzęsy i zmyłam makijaż. Po chwili przyszedł kierownik planu i powiedział, że to był tylko taki żarcik ze strony Romana - wyjawiła Trojanowska.

Prawdziwe "cienie kariery" poznała, gdy razem z mężem wyjechała w latach 80. za zachodnią granicę.

- Wtedy w Niemczech zaczęła robić karierę pornogwiazda Teresa Orlovsky. Wyjechała z Polski w tym samym czasie co ja. Prawdopodobnie zainspirowała się moją fryzurą i makijażem, ktoś ją zobaczył i skojarzył ze mną. Musiałam to sprostować. [...] Udzieliłam wywiadu, w którym zaoferowałam milion marek zachodnioniemieckich każdemu, kto dostarczy mi "taki" film z moim udziałem - wyznała Izabela Trojanowska Leszkowi Gnoińskiemu.

Książka trafi na półki księgarni 23 września tego roku.

dqriff8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqriff8
dqriff8