Trwa ładowanie...
d39snd7

Jacek Borkowski nie może znaleźć miłości

Jacek Borkowski, którego żona zmarła 4 lata temu, ciągle jest samotny. Aktor nie może znaleźć sobie nowej kobiety.
Share
Jacek Borkowski wie, dlaczego ciągle jest samotny
Jacek Borkowski wie, dlaczego ciągle jest samotnyŹródło: ONS.pl
d39snd7

Jacek Borkowski 4 lata temu stracił żonę Magdalenę Gotowiecką. Zaczęli spotykać się w 2002 r., ale na ślub kościelny musieli poczekać aż do 2009, bo Borkowski nie mógł uzyskać rozwodu z byłą żoną. Gotowiecka była trzecią żoną aktora. Doczekali się dwójki dzieci: Jacka (12 l.) i Magdy (10 l.) Niestety kobieta zachorowała na białaczkę i zmarła w 2016 r.

61-latkowi po śmierci żony nie układa się w życiu miłosnym. Obecnie jest samotny. W rozmowie z "Faktem" zdradził, jaki jest powód jego samotności.

- Nie jestem dwudziestolatkiem, który poszukując drugiej połówki, kieruje się wyłącznie cielesnością, seksualnością. Może gdybym był młodszy, byłoby mi łatwiej znaleźć partnerkę – powiedział Borkowski.

d39snd7

Aktor spotykał się z Pauliną Koziejowską (38 l.), pogodynką stacji Nowa TV. Mimo sporej różnicy wieku para zarzekała się, że nie stanowi to dla nich problemu. O swojej miłości opowiadali w programach śniadaniowych. Ale po kilku miesiącach rozstali się.

- Teraz zwracam uwagę na coś innego. Bo tę sferę seksualną już znam, co by nie mówić. I to w pełnej rozciągłości. A teraz się już szuka po prostu człowieka i to nie jest proste – wyznał aktor w rozmoawie z "Faktem".

Zobacz także: Jacek Borkowski nadal czeka na miłość

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7