Trwa ładowanie...
d4b7ejm

Jacek Borkowski nie może znaleźć miłości

Jacek Borkowski, którego żona zmarła 4 lata temu, ciągle jest samotny. Aktor nie może znaleźć sobie nowej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski wie, dlaczego ciągle jest samotny
Jacek Borkowski wie, dlaczego ciągle jest samotny (ONS.pl)
d4b7ejm

Jacek Borkowski 4 lata temu stracił żonę Magdalenę Gotowiecką. Zaczęli spotykać się w 2002 r., ale na ślub kościelny musieli poczekać aż do 2009, bo Borkowski nie mógł uzyskać rozwodu z byłą żoną. Gotowiecka była trzecią żoną aktora. Doczekali się dwójki dzieci: Jacka (12 l.) i Magdy (10 l.) Niestety kobieta zachorowała na białaczkę i zmarła w 2016 r.

61-latkowi po śmierci żony nie układa się w życiu miłosnym. Obecnie jest samotny. W rozmowie z "Faktem" zdradził, jaki jest powód jego samotności.

- Nie jestem dwudziestolatkiem, który poszukując drugiej połówki, kieruje się wyłącznie cielesnością, seksualnością. Może gdybym był młodszy, byłoby mi łatwiej znaleźć partnerkę – powiedział Borkowski.

d4b7ejm

Aktor spotykał się z Pauliną Koziejowską (38 l.), pogodynką stacji Nowa TV. Mimo sporej różnicy wieku para zarzekała się, że nie stanowi to dla nich problemu. O swojej miłości opowiadali w programach śniadaniowych. Ale po kilku miesiącach rozstali się.

- Teraz zwracam uwagę na coś innego. Bo tę sferę seksualną już znam, co by nie mówić. I to w pełnej rozciągłości. A teraz się już szuka po prostu człowieka i to nie jest proste – wyznał aktor w rozmoawie z "Faktem".

Zobacz także: Jacek Borkowski nadal czeka na miłość

d4b7ejm

Podziel się opinią

Share

d4b7ejm

d4b7ejm