Trwa ładowanie...
d2cxc51

Jan Królikowski żegna zmarłego ojca

"Do zobaczenia, padre", napisał drugi z synów Pawła Królikowskiego, Jan Ignacy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jan Królikowski pożegnał zmarłego tatę
Jan Królikowski pożegnał zmarłego tatę (East News)
d2cxc51

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po wielu miesiącach walki z chorobą. Wiadomość o odejściu aktora poruszyła jego fanów i środowisko artystyczne. W mediach pojawiło się wiele wspomnień osób, które miały okazję go poznać. Aktora pożegnali przyjaciele i koledzy z branży, których spotkał na swojej ścieżce zawodowej.

W sieci także pojawiły się wzruszające pożegnania jego najbliższych. Ukochanej żony i dzieci. Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie ojca z młodości. W opisie zdjęcia zaś mogliśmy przeczytać: "Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach.Do zobaczenia Tato".

Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaś pokazała piękną wspólną fotografię. "Pawku, najlepsza podróży mojego życia, w kontakcie", napisała, żegnając męża. Na koncie Rafała Królikowskiego zagościło zaś nieznane zdjęcie brata.

d2cxc51

Wspomnienie taty zamieścił w mediach społecznościowych także Jan Królikowski. "Do zobaczenia, padre", napisał i podobnie jak Antek, zamieścił piękne zdjęcie z rodzinnego albumu.

Paweł Królikowski był szczęśliwym mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów (Antoniego, Jana i Ksawerego) oraz dwóch córek (Julii i Marceliny). Jan Ignacy odziedziczył po rodzicach talent i zamiłowanie do sztuki. Zawodowo postanowił związać się jednak z muzyką. Za jego sprawą Królikowscy zostali dziadkami. Jan i jego ukochana, Joanna Jarmołowicz, jesienią powitali na świecie synka.

fot. AKPA AKPA
Podziel się

Paweł Królikowski od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

d2cxc51

Podziel się opinią

Share

d2cxc51

d2cxc51