Trwa ładowanie...

Jan Królikowski żegna zmarłego ojca

"Do zobaczenia, padre", napisał drugi z synów Pawła Królikowskiego, Jan Ignacy.

Jan Królikowski żegna zmarłego ojcaŹródło: East News
d44ecje
d44ecje

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po wielu miesiącach walki z chorobą. Wiadomość o odejściu aktora poruszyła jego fanów i środowisko artystyczne. W mediach pojawiło się wiele wspomnień osób, które miały okazję go poznać. Aktora pożegnali przyjaciele i koledzy z branży, których spotkał na swojej ścieżce zawodowej.

W sieci także pojawiły się wzruszające pożegnania jego najbliższych. Ukochanej żony i dzieci. Antek Królikowski opublikował na Instagramie zdjęcie ojca z młodości. W opisie zdjęcia zaś mogliśmy przeczytać: "Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach.Do zobaczenia Tato".

Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaś pokazała piękną wspólną fotografię. "Pawku, najlepsza podróży mojego życia, w kontakcie", napisała, żegnając męża. Na koncie Rafała Królikowskiego zagościło zaś nieznane zdjęcie brata.

Wspomnienie taty zamieścił w mediach społecznościowych także Jan Królikowski. "Do zobaczenia, padre", napisał i podobnie jak Antek, zamieścił piękne zdjęcie z rodzinnego albumu.

Paweł Królikowski był szczęśliwym mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów (Antoniego, Jana i Ksawerego) oraz dwóch córek (Julii i Marceliny). Jan Ignacy odziedziczył po rodzicach talent i zamiłowanie do sztuki. Zawodowo postanowił związać się jednak z muzyką. Za jego sprawą Królikowscy zostali dziadkami. Jan i jego ukochana, Joanna Jarmołowicz, jesienią powitali na świecie synka.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA

Paweł Królikowski od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich.

d44ecje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ecje