Trwa ładowanie...
d7tsgz2

Rafał Królikowski pokazał nieznane zdjęcie brata. Wzruszający wpis

Paweł Królikowski nie żyje. Jedną z osób, które postanowiły go pożegnać w mediach społecznościowych, był jego brat Rafał Królikowski. Nie musiał wiele pisać, by łzy napłynęły do oczu. Wystarczyły dwa słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Królikowski był blisko związany z bratem Rafałem Królikowskim
Paweł Królikowski był blisko związany z bratem Rafałem Królikowskim (AKPA)
d7tsgz2

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego pogrążyła środowisko aktorskie i świat show-biznesu w żałobie. Wielu jego fanów wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem. Gdy tylko wiadomość trafiła do mediów, na profilach gwiazd w mediach społecznościowych pojawiły się wzruszające wpisy. Osobami, które postanowiły w ten sposób pożegnać aktora, byli m.in. Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Anna Dereszowska, Kacper Kuszewski oraz Maciej Dowbor.

Swoimi wspomnieniami podzieliła się też rodzina Królikowskiego: żona Małgorzata i syn Antek. Do tego grona dołączył też brat Rafał. Aktor był też jednym z pierwszych, który potwierdził tragiczną informację o śmierci aktora. Na swoim profilu na Instagramie napisał tylko dwa słowa: "Bracie mój". Opublikował też zdjęcie Pawła z rodzinnego archiwum. I tyle wystarczyło. Pod postem zaroiło się od kondolencji i wyrazów wsparcia od fanów.

Paweł Królikowski - kim był?

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

d7tsgz2

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d7tsgz2

Podziel się opinią

Share

d7tsgz2

d7tsgz2