Trwa ładowanie...
d495m40
News

Jane Fonda spięła się z konserwatywną dziennikarką. W studiu leciały iskry

Jane Fonda znowu dała się poznać jako aktywistka. Po serii kilku aresztowań dosadnie odpowiedziała konserwatywnej dziennikarce. Trudno się jej dziwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jane Fonda kłóciła się na wizji z konserwatywną dziennikarką
Jane Fonda kłóciła się na wizji z konserwatywną dziennikarką (Forum)
d495m40

Jane Fonda co rusz protestuje przeciw działaniom, a właściwie ich brakiem, na rzecz poprawy klimatu w USA. Nielegalne manifestacje, w które aktorka czynnie się angażuje, każdorazowo kończą się dla niej aresztem.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz o zawodzie modelki w wieku emerytalnym

Teraz Fonda w programie "The View" starła się z konserwatywną dziennikarką. Słowa o złych warunkach w areszcie nie spodobały się Abby Huntsman.

d495m40

- Warunki nie były wystarczająco dobre dla starych kości, takich jak moje, na metalowej płycie. Ale najsmutniejsze jest to, co zauważamy my i instytucje zdrowia psychicznego - do więzienia trafia wiele osób z powodu ubóstwa, rasizmu i problemów zdrowia psychicznego - powiedziała Jane Fonda.

- Ale czy można to zrobić bez naruszenia prawa? - odparła prowadząca program, która zasugerowała, że protesty Fondy nie były pokojowe.

Fonda nie przebierała w słowach:

- Działacze klimatyczni robią to od 40 lat. Piszemy artykuły i wygłaszamy przemówienia. Udostępniamy fakty amerykańskiej opinii publicznej i politykom. Zachowujemy się pokojowo, a przemysł paliw kopalnych robi coraz więcej, dlatego musimy stawić czoło i zaangażować się. Nawet jeśli jesteśmy uznawani za nieposłusznych obywateli.

d495m40

Całą rozmowę obejrzycie tutaj:

d495m40

Podziel się opinią

Share

d495m40

d495m40