Trwa ładowanie...
d1u1mva

Jarosław Bieniuk opublikował wspólne zdjęcie z dziećmi. Internauci porównują pociechy do Anny Przybylskiej

Rodzina Bieniuków niewątpliwie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno w przypadku mediów, jak i reklamodawców.Tata tej wspaniałej gromadki opublikował zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk z rodziną w samochodzie.
Jarosław Bieniuk z rodziną w samochodzie. (Instagram.com, Fot: jaretpalmer)
d1u1mva

Raz na jakiś czas Bieniuk udziela wywiadów, pojawia się w programach telewizyjnych czy też reklamach. Coraz częściej angażuje do tego swoje dzieci.

Sportowiec ostatnio opublikował zdjęcie z trójką dzieci z kolejnego projektu. Od momentu pubikacji błyskawicznie pojawiły się komentarze, w których dzieci porównywane były do nieżyjącej mamy, Anny Przybylskiej.

d1u1mva

Tym razem internauci są podzieleni. Jedni twierdzą, że najstarsza córka, Oliwia jest podobna do mamy, drudzy natomiast, że Jan i Szymon. W jednej kwestii są jednak zgodni. Wszyscy uważają, że tworzą wspaniałą rodzinę. - "Śliczna i cudowna rodzina", "Cudowni", "W rodzinie siła" - czytamy w komentarzach.

Internauci nie szczędzili też ciepłych słów dotyczących tego, że Bieniuk jest doskonałym ojcem, który całkowicie oddaje się rodzinie i poświęca jej możliwie jak najwięcej czasu.

Nie da się ukryć tego, że razem wyglądają na szczęśliwych, choć kilka lat temu musieli zmierzyć się z odejściem mamy, Anny Przybylskiej.

d1u1mva

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1u1mva

Podziel się opinią

Share

d1u1mva

d1u1mva