Trwa ładowanie...

Jarosław Jakimowicz ma kłopoty. Skomentował sytuację

Aktor przebywał na urlopie w Rzymie, gdy usłyszał niewesołe wieści. Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie podejrzenia Jakimowicza o uczestnictwo w handlu ludźmi.

Share
Prokuratura zbada sprawę Jakimowicza
Prokuratura zbada sprawę JakimowiczaŹródło: AKPA
d4k0fd9

Jarosław Jakimowicz w swojej autobiografii "Życie jak film" wydanej w 2019 r. pisał m.in. o akcjach z handlem dziećmi w celach pedofilskich. Choć na okładce zaznaczono, że wszystkie opisane wydarzenia są prawdziwe, Jakimowicz stwierdził później, że to fikcja literacka i nic takiego nie miało miejsca. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK) nie uwierzył mu na słowo i kilka miesięcy temu zgłosił sprawę do prokuratury.

Początkowo sprawa została umorzona, ale Ośrodek złożył zażalenie do sądu, który zadecydował, że prokuratora ma wznowić postępowanie.

"Fakt" skontaktował się z Jakimowiczem, który powiedział: - Nic z tego nie będzie. Jestem tak spokojny, jak rzadko kiedy. To, co tam jest napisane, niech każdy zobaczy. Wspomnienia 19-latka. Czegoś, co miało miejsce 33 lata temu. Nie uczestniczyłem nigdy w handlu ludźmi, znam takie sytuacje jedynie z opowieści, telewizji. Dzisiaj handel ludźmi, pedofilia, to jest publiczny problem. Wszyscy są tym zaniepokojeni, ja tak samo.

Jarosław Jakimowicz znów pod lupą mediów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4k0fd9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k0fd9
d4k0fd9