Trwa ładowanie...

Jej wystąpienie przejdzie do historii. Najmłodsza laureatka Bestsellerów Empiku zaniemówiła na scenie

Jednym z najbardziej poruszających momentów gali Bestseller Empiku 2017 r. było przemówienie Neli małej reporterki. 12-latka podczas odbierania nagrody w kategorii "literatura dla dzieci" uległa tremie i zaniemówiła.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jej wystąpienie przejdzie do historii. Najmłodsza laureatka Bestsellerów Empiku zaniemówiła na scenieŹródło: ONS.pl
dagp3qt

Choć Nela jest idolką tysięcy dzieci i ich rodziców, wciąż pozostała skromną dziewczynką, która nie uległa sławie. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele sukcesów i nagród. Podczas tegorocznych Bestsellerów jej książka "Nela i tajemnice oceanów" okazała się najpopularniejszą pozycją dla dzieci.

Kiedy pojawiła się na scenie, publiczność powitała ją gromkimi brawami. Dziewczynka wykorzystując okazję, podziękowała wszystkim czytelnikom, a w szczególności ich rodzicom, którzy zachęcają dzieci do czytania. Jednak w pewnym momencie Nela zaniemówiła i nie była w stanie kontynuować swojej przemowy. Na szczęście z pomocą przyszedł Marcin Prokop, który błyskotliwymi komentarzami dodał jej otuchy.

Przypomnijmy, że Nela mała reporterka zdobyła nagrodę Bestsellera Empiku trzykrotnie. W 2015 r. otrzymując nagrodę za książkę "Nela i tajemnice świata", była pierwszą osobą w tak młodym wieku, która uzyskała to wyróżnienie. Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2016 r. jej książka "Nela na kole podbiegunowym" w 2017 r. została włączona do kanonu lektur w polskich szkołach jako lektura uzupełniająca w VIII klasie szkoły podstawowej.

dagp3qt

Oglądaliście galę? Jakie momenty zapadały wam w pamięci najbardziej?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dagp3qt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dagp3qt
dagp3qt