Trwa ładowanie...

Są dowody, że wrócili do siebie. Mają spędzać razem izolację

Brad Pitt i Jennifer Aniston mieli niedawno wrócić do siebie. Amerykański tabloid twierdzi, że ma na to niezbite dowody. Według prasy aktorzy wspólnie spędzają okres izolacji.

Są dowody, że wrócili do siebie. Mają spędzać razem izolacjęŹródło: Getty Images
dylhttb
dylhttb

Jennifer Aniston i Brad Pitt rozwiedli się 15 lat temu. W ostatnim czasie pojawiają się doniesienia o tym, że wrócili do siebie lub wciąż rozważają powrót. Tym razem jeden z amerykańskich tabloidów twierdzi, że ma dowody na to, że znowu są parą.

Według "New Idea" spędzają wspólnie izolację w domu aktorki w Los Angeles. Przebywają razem od miesiąca. - Całe doświadczenie bardzo ich do siebie zbliżyło. Czują się wdzięczni za wszystko, co teraz mają. Ponieważ nie mieszkają z nikim innym, uznali, że mogą bezpiecznie spędzać czas w dwójkę - powiedział informator tabloidu.

Zdaniem źródła uczucie Aniston, jakim darzyła Pitta, w ogóle nie przeszło. - To zajęło trochę czasu, ale wszystko mu wybaczyła. Przebaczenie odegrało ogromną rolę w ich relacji - mówił informator tabloidowi.

Co ciekawe, "New Idea" ma być w posiadaniu zdjęcia, na którym Pitt wychodzi z domu aktorki, co ma być dowodem na wspólną izolację. Jednak jeszcze nie zostało ono nigdzie opublikowane. Konkurencja uważa, że takiego zdjęcia nikt nie ma.

dylhttb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dylhttb