Trwa ładowanie...
d1fows1

Jennifer Aniston przegrała swój pierwszy casting z aktorką polskiego pochodzenia

Jennifer Aniston była gościem w czwartkowym odcinku talk-show Jimmy’ego Kimmela. W trakcie programu aktorka ujawniła informacje dotyczące swojego pierwszego castingu. Jest polski akcent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston przegrała swój pierwszy casting z aktorką polskiego pochodzenia
Jennifer Aniston przegrała swój pierwszy casting z aktorką polskiego pochodzenia (ONS.pl)
d1fows1

Panująca pandemia koronawirusa najwidoczniej zmusiła niektóre gwiazdy do wielkich porządków w swoich mieszkaniach. Jennifer Aniston była ostatnie gościem w programie Jimmy’ego Kimmela, który z powodu panującej pandemii musiał zmienić format swojego talk-show. Od tej pory program nadawany jest z domu prowadzącego za pośrednictwem wideorozmowy. Aktorka wyznała, że w trakcie sprzątania swojej posiadłości przypadkowo odnalazła stare nagranie z castingu do amerykańskiej opery mydlanej "Search For Tomorrow".

ZOBACZ TAKŻE: "W łóżku z Oskarem". Monika Miller zwierzyła się z problemów z anoreksją

Gwiazda serialu "Przyjaciele" wzięła udział w przesłuchaniach do "Search For Tomorrow" wbrew woli swojego ojca, Johna Anistona, który również występował w produkcji jako Martin Tourneur. Niestety casting nie poszedł po jej myśli. Na drodze stanęła jej aktorka polskiego pochodzenia, Jane Krakowski, która występowała w roli Elaine Vassal w amerykańskim serialu telewizyjnym "Ally McBeal", a także jako Jenny Maroney w serialu "Rockefeller Plaza 30".

d1fows1

- Niestety nie udało mi się zdobyć tej roli. Z tego, co pamiętam, wygrała Jane Krakowski - wyznaje Aniston.

Jane Krakowski Getty Images
Jane Krakowski

Nie było to jednak jedyne nagranie, jakie znalazła Jennifer Aniston. Gwiazda trafiła też na materiał swoich rodziców, będących rok po ślubie, którzy wspólnie uczestniczyli w teleturnieju "The Newlywed Game".

- Jeśli dobrze pamiętam, to udało im się wygrać. Nie oznacza to jednak, że zwycięstwo w teleturnieju gwarantuje długie i szczęśliwe małżeństwo - podkreśla.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1