ycipk-3yak9u

Joanna Krupa niebawem rodzi. Odwiedziła ją Edyta Górniak

Joanna Krupa pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Edytą Górniak. Wszystko wskazuje na to, że piosenkarka przyleciała do Chicago, aby wraz z ciężarną przyjaciółką świętować jej kolejne baby shower.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa i Edyta Górniak przyjaźnią się od kilku lat
Joanna Krupa i Edyta Górniak przyjaźnią się od kilku lat (ONS.pl)
ycipk-3yak9u

Joanna Krupa nie zamierza ukrywać swojego błogosławionego stanu. Od pierwszych chwil, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, dzieli się z fanami jej przebiegiem. Wystarczy przejrzeć zdjęcia, które systematycznie publikuje na swoim profilu na Instagramie, by dowiedzieć się, kiedy możemy spodziewać się porodu, jak się czuje przyszła mama i jakimi aktywnościami się zajmuje.

Ostatnio modelka pochwaliła się wspólną fotką z Edytą Górniak, na której widzimy, jak piosenkarka czule gładzi brzuszek Krupy. Do spotkania gwiazd doszło w Chicago. Czyżby przylot diwy zwiastował zbliżający się baby shower? Przypomnijmy bowiem, że przyszła mama zaplanowała aż trzy imprezy z okazji zbliżającego się macierzyństwa.

ZOBACZ WIDE: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

ycipk-3yak9u

Baby shower w Los Angeles już za nią - tu modelka celebrowała ciążę z amerykańskimi przyjaciółkami. Kolejna uroczystość ma odbyć się w Chicago - tym razem w rodzinnym gronie. Trzecie przyjęcie Krupa zorganizuje w Warszawie.

Przy okazji publikacji zdjęcia Krupa pochwaliła się, że jest w 29. tygodniu ciąży, czyli na ostatniej prostej przed rozwiązaniem. Wkroczyła bowiem w trzeci trymestr i już za kilka tygodni powita na świecie upragnione maleństwo.

ycipk-3yak9u

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yak9u

ycipk-3yak9u
ycipk-3yak9u