Trwa ładowanie...
d174on1

Joanna Krupa pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż

Joanna Krupa ostatnimi czasy chętnie dzieli się przebiegiem swojej ciąży. Co rusz publikuje zdjęcia i zdradza fanom, jak się czuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa
Joanna Krupa (ONS.pl)
d174on1

Joanna Krupa jakiś czas temu poinformowała media, że jest w ciąży. W przeciwieństwie do swoich koleżanek w show-biznesie nie siliła się nawet na wielką tajemnicę. Co więcej, sama zdradziła, że pierwszy raz zostanie mamą.

ZOBACZ TAKŻE: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

Teraz Joanna Krupa nie posiada się z radości. Ciąża bardzo jej sprzyja. Widzimy to na zdjęciach, którymi raczy nas celebrytka.

d174on1

Zresztą spójrzcie na ostatnie z nich.

- Ślicznie wyglądasz - komplementowali ją fani.

A jak wam podoba się zdjęcie?

d174on1

Przypomnijmy, że Joanna Krupa i jej obecny mąż, Douglas Nunes, pobrali się niecały rok temu. Zakochani po 9 miesiącach randkowania i 4 miesiącach od zaręczyn przysięgli sobie miłość i wierność. I, co ciekawe, zrobili to w polskim kościele. Uroczystość odbyła się w Krakowie. Nikt nie był pewien daty wydarzenia - Krupa starała się utrzymać szczegóły w tajemnicy. Udało się. Wyjątkowy dzień Krupa spędziła w towarzystwie męża, rodziny i bliskich przyjaciół.

Wszyscy zapomnieli wówczas, że dwa lata temu Joanna Krupa rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Romainem Zago. Byli razem 10 lat. Rozstali się w 2017 roku po 4 latach małżeństwa. Oboje jednak od początku usilnie zapewniali, że pozostali w zgodzie i cały czas się przyjaźnią.

Teraz modelka ma dobry czas. Spodziewa się dziecka z ukochanym, a jej kariera ciągle kwitnie.

d174on1

Podziel się opinią

Share

d174on1

d174on1