Trwa ładowanie...
d408gmy

Joanna Kurowska oddała pierścionek. Ślubu nie będzie

Jej życie uczuciowe nigdy nie było usłane różami. Śmierć małżonka, zerwane zaręczyny... Joanna Kurowska nie traci nadziei i wciąż szuka miłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wciąż nie traci nadziei, że ułoży sobie życie
Wciąż nie traci nadziei, że ułoży sobie życie (ONS.pl)
d408gmy

Po tragicznej śmierci męża w 2014 r., Joanna Kurowska znów otworzyła się na miłość. Przez jakiś czas była w związku z osobą z innego miasta. Ta znajomość była na tyle poważna, że gwiazda przyjęła oświadczyny partnera. Prasie chwaliła się wówczas pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

Zobacz wideo: Joanna Kurowski mówi, że lepiej jest być bogatą i piękną

- Mam pierścionek zaręczynowy. To są brylanty rodowe. Jest to stary pierścionek po prababce, prawnicza rodzina z tradycjami. Przyjęłam. Powiedziałam "tak". Jak będzie ślub to na pewno wszyscy będą o tym wiedzieli - powiedziała wówczas w jednym wywiadzie.

d408gmy

Niedługo potem jednak zadziało się coś, co wywróciło jej życie do góry nogami. Ona i jej partner rozstali się. Sama jednak nie chciała komentować, co było przyczyną rozpadu związku. Kiedy więc spotkała kolejnego mężczyznę i pojawiła się szansa na coś poważniejszego, zdecydowała że nie powie o tym nikomu.

Zobacz też: Joanna Kurowska poświęciła ambicje dla córki. Walczyła o lepszy byt po śmierci męża

- Po tym, co spotkało ją w życiu teraz woli dmuchać na zimne - skomentowała decyzję bliska osoba z jej otoczenia. Jej przyjaciele są jednak pewni, że wszystko jest kwestią czasu i gwiazda znów będzie szczęśliwa.

- Wszyscy kochamy Joannę. To przecież chodzący uśmiech, pozytywna energia - mówią o niej znajomi z serialu "Klan".

d408gmy

Podziel się opinią

Share
d408gmy
d408gmy