Trwa ładowanie...

Joanna Kurowska pożegnała zmarłą siostrę. Piękne słowa aktorki

"Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. siostrą" - napisała Joanna Kurowska. Aktorka napisała kilka pięknych słów w hołdzie bliskiej jej bardzo siostrze.

Joanna Kurowska pożegnała zmarłą siostrę. Piękne słowa aktorkiŹródło: ONS
d239moi
d239moi

Joanna Kurowska o śmierci siostry, Hanny Kurowskiej, napisała pod koniec lipca. "Była najlepszym człowiekiem, jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobrocią, jakiej dzisiaj już nie ma…" - przekazała wtedy aktorka, która w ostatnich latach musiała pożegnać męża, a także rodziców.

Kurowska zdecydowała się opublikować jeszcze jeden wpis, w którym ciepło pożegnała Hannę.

Zobacz: Joanna Kurowska nie ma jak zarabiać. "Wyobrażenia, że za rolę w serialu można kupić willę, są wyssane z palca"

Kurowska nie zdradziła, co dokładnie stało się z siostrą. We wpisach, którymi dzieliła się z internautami, pisała tylko, że z siostrą widziała się na kilka dni przed jej śmiercią. Planowały spotkanie w domu Kurowskiej. Los jednak podyktował inny scenariusz.

d239moi

Aktorka napisała pod opublikowaną teraz fotografią:

"Moje ostatnie zdjęcie z moją ukochaną śp. Siostrą, zrobione miesiąc temu w Karwieńskich błotach. Śmierć i rozstanie, to wszystko co musimy wiedzieć o piekle. Wiersz Ks. Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy. Miałam to szczęście, że ta miłość i uwaga między nami była. A to, że była, wcale nie pomaga. Haniu, Zawsze będę Cię kochać i pamiętać. Jesteś najlepszym człowiekiem jakiego znałam, dobrym dobrocią jakiej już dzisiaj nie ma. Dobrym naiwnością dziecka".

d239moi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d239moi