Trwa ładowanie...

Joanna Przetakiewicz pokazała wigilijny stół. "Totalny odlot"

Joanna Przetakiewicz zanim usiadła z rodziną do wigilijnej kolacji, opublikowała fotkę stołu na Instagramie. Wystrój robi wrażenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Przetakiewicz pokazała wigilijny stół. "Totalny odlot"Źródło: East News, fot: East News
d17v60r
d17v60r

Joanna Przetakiwcz jest znaną projektantką mody. Ostatnio głośniej jest o niej za sprawą nowego związku. "Miłość dobra jest namiętnością i wsparciem, radością i akceptacją. Nie chce się kogoś ulepszać czy zmieniać, nie chodzi również o to, żeby zmieniać i ulepszać siebie. Najważniejsze, to zaakceptować. Siebie i tego kogoś" - pisała projektantka pod zdjęciem z Rinke Rooyensem. Uczucie między nimi jest bardzo silne. Są po prostu w siebie wpatrzeni. - Gdzie nie jestem z Joasią, czuję się jak w domu. To wyjątkowa osoba, którą spotkałem w moim życiu. Teraz mówię "kocham cię" regularnie, to jest bardzo przyjemne, chociaż wcześniej tego nie robiłem - wyznał Rinke w wywiadzie dla "DDTVN". Tegoroczne święta będą przepełnione jeszcze większą miłością niż dotychczas.

"Gotowe" - napisała na Instagramie chwaląc się wigilijnym stołem. Jako projektantka z pewnością zadbała o to, żeby wystrój zachwycał. Pierwsze, co rzuca się w oczy to anioły, a później bogato przystrojony stół oraz kryształowy żyrandol. Trzeba przyznać, że taki wystrój robi naprawdę ogromne wrażenie.

"Pięknie", "Totalny obłęd", "Cudowne nakrycie" - pisali internauci. Posypało się również mnóstwo życzeń.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17v60r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17v60r