Trwa ładowanie...
d45rsp8

Joanna Przetakiewicz w neonowej stylizacji. Róż jej służy!

Joanna Przetakiewicz należy do gwiazd, które wprost tryskają pozytywną energią i chętnie dzielą się nią z fanami. Jej najnowszy post na Instagramie jest tego najlepszym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz pokazała zabawne zdjęcie
Joanna Przetakiewicz pokazała zabawne zdjęcie (ONS.pl)
d45rsp8

Joanna Przetakiewicz jest kobietą sukcesu. Co do tego nie ma wątpliwości. Od lat z powodzeniem prowadzi modową markę LaMania, ale nie osiada na laurach. Wręcz przeciwnie, chce motywować i inspirować inne kobiety.

To dlatego zainicjowała "Erę Nowych Kobiet" i dlatego raz po raz publikuje w sieci motywujące przemyślenia. Przetakiewicz podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie, swoje umiejętności, a także w siłę kobiecości. Pewność siebie i akceptacja własnego ciała to jej zdaniem klucz do szczęścia.

Na swoim przykładzie pokazuje, że piękno nie zależy od wieku czy rozmiaru - kobieta, która czuje się pięknie, tak się właśnie prezentuje. Taka też dzieli się dobrą energią. I właśnie energią i humorem Przetakiewicz postanowiła podzielić się w najnowszym wpisie na Instagramie. Obserwując ją roześmianą, skąpaną w neonowym, różowym kolorze, trudno się nie uśmiechnąć.

d45rsp8

A jak wam się podoba?

Zobacz wideo: Nino o biznesie. Joanna Przetakiewicz: moda luksusowa opłaca się bardzo

d45rsp8

Podziel się opinią

Share

d45rsp8

d45rsp8