Trwa ładowanie...
joanna przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz w neonowej stylizacji. Róż jej służy!

Joanna Przetakiewicz należy do gwiazd, które wprost tryskają pozytywną energią i chętnie dzielą się nią z fanami. Jej najnowszy post na Instagramie jest tego najlepszym przykładem.

Share
Joanna Przetakiewicz w neonowej stylizacji. Róż jej służy!
Źródło: ONS.pl
d3ooifn

Joanna Przetakiewicz jest kobietą sukcesu. Co do tego nie ma wątpliwości. Od lat z powodzeniem prowadzi modową markę LaMania, ale nie osiada na laurach. Wręcz przeciwnie, chce motywować i inspirować inne kobiety.

To dlatego zainicjowała "Erę Nowych Kobiet" i dlatego raz po raz publikuje w sieci motywujące przemyślenia. Przetakiewicz podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie, swoje umiejętności, a także w siłę kobiecości. Pewność siebie i akceptacja własnego ciała to jej zdaniem klucz do szczęścia.

Na swoim przykładzie pokazuje, że piękno nie zależy od wieku czy rozmiaru - kobieta, która czuje się pięknie, tak się właśnie prezentuje. Taka też dzieli się dobrą energią. I właśnie energią i humorem Przetakiewicz postanowiła podzielić się w najnowszym wpisie na Instagramie. Obserwując ją roześmianą, skąpaną w neonowym, różowym kolorze, trudno się nie uśmiechnąć.

d3ooifn

A jak wam się podoba?

Zobacz wideo: Nino o biznesie. Joanna Przetakiewicz: moda luksusowa opłaca się bardzo

d3ooifn

Podziel się opinią

Share
d3ooifn
d3ooifn