Trwa ładowanie...
d1i3vc7

Jolanta Rutowicz o koronawirusie. "To jak trzecia wojna światowa"

Jolanta Rutowicz dobrych kilka lat temu przeprowadziła się do USA, gdzie mieszka z narzeczonym. Gwiazda "Big Brothera" w rozmowie z Wirtualną Polską opowiedziała o swoim życiu w czasie kwarantanny zarządzonej w związku z pandemią koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jolanta Rutowicz
Jolanta Rutowicz (Jolanta Rutowicz, Fot: Jolanta Rutowicz)
d1i3vc7

Jolanta Rutowicz dała się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji polskiego "Big Brothera". Wygrana show TV4 przyniosła jej nie tylko sympatię widzów, ale także możliwości, dzięki którym przez lata brylowała na salonach. I choć od emisji programu minęło kilkanaście lat, to wciąż ma wiernych fanów, którzy zakochali się w jej kolorowym wizerunku. Popularność Jolanty Rutowicz w Polsce nigdy nie przeminęła.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Kilka lat temu gwiazda zamieszkała w USA, gdzie poukładała sobie życie. Za oceanem spełnia się jako fotomodelka.

d1i3vc7

Efekty sesji zdjęciowych można zobaczyć na jej profilach w mediach społecznościowych. Ale specjalnie dla nas Jolanta przesłała kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć.

Jolanta Rutowicz
Podziel się

Zapytaliśmy gwiazdę, jak znosi czas kwarantanny podczas pandemii koronawirusa. Dowiedzieliśmy się także, jak sytuacja wygląda w Miami.

- To jak trzecia wojna światowa. Sytuacja ogólnie wygląda u nas podobnie jak w Polsce, tylko Amerykanie starają się normalnie żyć i nie panikować. Inaczej się żyje, jak masz słońce i palmy. Ale strach pozostaje w każdym z nas, tylko staramy się tego nie okazywać... - wyznała Jolanta Rutowicz w rozmowie z Wirtualną Polską.

d1i3vc7

- Potraktujmy to jako czas do zmiany i przemyśleń. Chyba Panu Bogu nie podobało się jak do tej pory żyliśmy. Czas na refleksję... Wyścig szczurów został zatrzymany - dodała.

Modelka nie ukrywa, że tęskni za Polską i za swoimi bliskimi. Jeszcze jakiś czas temu planowała nawet powrót do kraju, by wesprzeć ich w tym trudnym czasie.

Przy okazji Jolanta pochwaliła działania polskiego rządu w związku z akcją #LotDoDomu.

- Myślałam o tym, żeby przylecieć do Polski. Może uda mi się jeszcze złapać ostatni lot, aby być z rodziną w tych trudnych chwilach. Śledzę, co się dzieje w kraju i przyznam, że jestem bardzo dumna z Polaków. Wydają się być w tej sytuacji bardzo zdyscyplinowani i lojalni - powiedziała.

d1i3vc7

- To niesamowite! Brawo dla naszego rządu, dla pana prezydenta - dodała w rozmowie z nami.

Jolanta Rutowicz
Podziel się

Uwadze gwiazdy nie umknęły także działania służby zdrowia. Rutowicz jest pełna podziwu.

- Dodatkowo wielkie ukłony dla służby zdrowia. Za jej poświęcenie i trud. Jestem dumna z was rodacy. Odpowiedzialność, świadomość, dyscyplina, lojalność - to cechuje nasz naród. Śledzę codziennie, co dzieje się w Polsce. To nieprzyjemne przez co wszyscy teraz przechodzimy. Zostańmy w domu! - usłyszeliśmy apel.

d1i3vc7

Gwiazda na emigracji docenia mobilizację Polaków i to jak radzą sobie w obliczu kryzysowej sytuacji .

- Przyznam, że jesteśmy silnym narodem. Źródło tej siły leży w naszej wierze! Wspólnie z Bogiem oraz naszą modlitwą zdziałamy cuda! Kościoły zamknięte, a miliony ludzi w Polsce gromadzą się przed monitorami i biorą czynny udział w nabożeństwach. Niesamowite! Tego nie ma tutaj w Ameryce - podsumowała Jola Rutowicz.

Jolanta Rutowicz
Podziel się

Co rusz w mediach słyszymy o dynamicznie zmieniającej się sytuacji w związku z pandemią. Odwoływane są kolejne wydarzenia, zamykanych jest coraz więcej placówek i tak naprawdę nie wiadomo, co będzie działo się za chwilę.

d1i3vc7

Jolanta Rutowicz wyznała, że także ją zawodowo dotknęła ta sytuacja.

- Oczywiście rynek światowy zwolnił, nasza firma również zwolniła tempo, więc razem z narzeczonym postanowiliśmy sobie zrobić wakacje od pracy I zaplanowaliśmy dłuższy urlop - opisała swoją sytuację Jolanta Rutowicz.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7